Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018 n
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Barbara Kurdej-Szatan pokazała wakacyjne zdjęcie z siostrą. Widzicie podobieństwo?

„Moja siostra ma najładniejsze nogi w rodzinie”

Weronika Kostyra 10 sierpnia 2018 08:55
Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018 n
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Od kilku lat Barbara Kurdej-Szatan żyje w nieustannym biegu. Serial, reklamy, występy na scenie, koncerty…  Do tego każdą wolną chwilę stara się spędzać z najbliższymi. Dopiero teraz znalazła więcej czasu na odpoczynek z rodziną nad morzem. Zrelaksowana aktorka pokazała wspólne zdjęcie z siostrą. Zobaczcie, jakie są podobne!

Siostra Barbary Kurdej-Szatan, Katarzyna Kurdej-Mania

Obie siostry pozują na plaży w kostiumach kąpielowych. Katarzyna Kurdej-Mania także jest aktorką i jest starsza od Barbary o pięć lat. Mimo innego koloru włosów są do siebie niesamowicie podobne, co nie umknęło uwadze fanów. Siostry łączy też wyjątkowa relacja.

„#sisters #love #wsparcie #najmądrzejsza #najwspanialsza #sis”, napisała Barbara Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej Szatan o siostrze w VIVIE!

– Pani podobno nie lubi swoich łydek?

Barbara Kurdej-Szatan: To prawda. Moja siostra ma ładne nogi. Ma te ładniejsze w rodzinie. I świetnie pisze. Po dziadku odziedziczyła talent pisarski. Pisze, ale chowa do szuflady. Choć ostatnio zaczęła zamieszczać teksty w gazecie w Trójmieście. Mój dziadek, Bogumił  Wyszomirski, był poetą, pisarzem i dziennikarzem. Pracował w radiu w Opolu. Był też żołnierzem AK. Ale zmarł bardzo szybko, gdy moja mama miała pięć lat. Siostra odziedziczyła po nim talent. I ładne nogi po tacie.

– Siostra żony ma ładniejsze?

Rafał Szatan: Kasia jest szczupła, drobna, bardzo zgrabna. Ale nigdy nie porównywałem nóg!

Barbara: Za to ja zawsze miałam lepsze cycki.

Widzicie podobieństwo? 

 

#sisters #love #blondandred #actresses #onthegrass #winkwink

Post udostępniony przez innkamania (@innkamania)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.