Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, okładka, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Barbara Kurdej-Szatan zniknie z „M jak miłość”?! Bohaterka grana przez aktorkę targnie się na swoje życie!

Konrad Szczęsny 4 grudnia 2017 12:30
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, okładka, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

 

To dla fanów „M jak miłość” ogromny cios. Uwielbiana przez miliony Barbara Kurdej-Szatan prawdopodobnie pożegna się z kultowym serialem. Grana przez nią Joasia Chodakowska, ulubienica widzów, targnie się na swoje życie! Światło dzienne ujrzał właśnie scenariusz epizodu, w którym zrozpaczona po śmierci Tomka bohaterka podejmie próbę samobójczą. Dramat rozegra się w 1335 odcinku produkcji.

 

Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan znika z „M jak miłość”?! Wypowiedź gwiazdy nie pozostawia wątpliwości

 

Joasia, bohaterka grana przez Barbarę Kurdej-Szatan, popełni samobójstwo?

 

Już jakiś czas temu mówiło się o tym, że Barbara Kurdej-Szatan planuje zakończyć swoją przygodę z „M jak miłość”. Po śmierci ukochanego męża Tomka (granego przez Andrzeja Młynarczyka) jej bohaterka wraz z dziećmi musiała wyjechać. Ostatnio jednak wróciła, ale okazało się, że nie na długo. Według najnowszych doniesień, serialowa Joasia targnie się na swoje życie, gdyż nie będzie w stanie poradzić sobie ze smutkiem po stracie ukochanego.

 

Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z „M jak miłość”?! „Serial będzie skupiał się na...”

 

Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z „M jak miłość”?

 

Światło dzienne ujrzał skrypt odcinka 1335, w którym to grana przez Barbarę Kurdej-Szatan postać postanowi zakończyć swoje życie. Wcześniej wyśle na adres e-mail nieżyjącego męża poruszającą wiadomość. Następnie poprosi graną przez Magdalenę Walach Agnieszkę, by zaopiekowała się ich dziećmi pod jej nieobecność. Ta nie będzie podejrzewała, że nie chodzi jedynie o zwykły wyjazd. Joasia wynajmie pokój w hotelu i zrozpaczona zażyje całe opakowanie tabletek (prawdopodobnie uspokajających) i szybko straci przytomność. Scenarzyści zapewnią jednak widzom nie lada emocje: Agnieszka odnajdzie Joasię i poprosi obsługę hotelu o wezwanie policji oraz pogotowia. 

 

Joasia grana przez Barbarę Kurdej-Szatan popełni samobójstwo. Odnajdzie ją Agnieszka
Fot. mjakmilosc.tvp.pl

 

Do końca nie jest jasne, czy bohaterkę graną przez Barbarę Kurdej-Szatan uda się uratować. Media spekulują jednak, że może być to ostateczne pożegnanie aktorki z produkcją.

 

Joasia grana przez Barbarę Kurdej-Szatan popełni samobójstwo. Odnajdzie ją Agnieszka
Fot. mjakmilosc.tvp.pl

Joasia grana przez Barbarę Kurdej-Szatan popełni samobójstwo. Odnajdzie ją Agnieszka
Fot. mjakmilosc.tvp.pl

 

Barbara Kurdej-Szatan
Fot. East News

 

Zobacz też: Barbara przewidziała śmierć Lucjana. Tak wyglądało dramatyczne i wzruszające pożegnanie Witolda Pyrkosza w „M jak Miłość”

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.