Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wkrótce zostaną rodzicami!

Wiemy, który to miesiąc!

Ksenia Krasko 3 maja 2020 22:08
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

To już pewne! Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan spodziewają się dziecka! Fani już wcześniej dopatrzyli się, że aktorka próbuje ukryć ciążowe krągłości na najnowszych zdjęciach, i okazuje się, że mieli rację.

Basia Kurdej-Szatan w ciąży

Basia Kurdej-Szatan potwierdziła doniesienia o powiększeniu ich rodziny w rozmowie z dwutygodnikiem Party. Ujawniła, że to już piąty miesiąc! Aktorka opublikowała też urocze zdjęcie z brzuszkiem na swoim Instagramie.

„Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z Wami naszym szczęściem :))) przez ostatnie dwa lata, byłam w mediach w ciąży średnio co 4 miesiące :P ale teraz już naprawdę! Czekamy na małego szkraba ! :))))) i ściskamy Was wszystkich 💙 Szatany”, napisała pod fotografią.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Party.pl (@party.pl)

W ostatnim czasie fani małżeństwa Szatanów dostali kilka istotnych wskazówek, które sugerowały, że para spełniła swoje marzenie. Rafał Szatan opublikował na InstaStories kilka ujęć, na których zaokrąglony brzuszek był już widoczny, a Maciej Dowbor podczas czatu na żywo zapytał wprost, czy aktorka zdradziła już swoją tajemnicę – zaprzeczyła, ale jej reakcja była dla niektórych potwierdzeniem radosnej nowiny.

Plotki o ciąży Basi Kurdej-Szatan pojawiały się co jakiś czas, a sama aktorka nie ukrywała, że wraz z mężem marzą o drugim dziecku. „Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi... Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć”, zwierzała się w rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz.

Serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.