Ola Jordan
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ola Jordan wkrótce zostanie mamą!

Gwiazda zachwyciła zdjęciami z baby shower!

Olga Figaszewska 11 lutego 2020 11:25
Ola Jordan
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Ola Jordan już niedługo powita na świecie córeczkę! Gwiazda zorganizowała dla swojego maleństwa baby shower! Przyjęcie zrobiło ogromne wrażenie na fanach jurorki Tańca z Gwiazdami. Zdjęcia z imprezy pojawiły się w jednym z zagranicznych magazynów!

Baby shower Oli Jordan

Ola Jordan wraz z mężem, Jamesem Jordanem spełnili swoje marzenie. Ich rodzina wkrótce się powiększy. Jurorka Tańca z Gwiazdami ma wyznaczony termin porodu na marzec! Para starała się o dziecko przez trzy lata. Nadzieją była procedura in vitro.

„Prawie trzy lata staraliśmy się o dziecko. Nagle się udało i pomyśleliśmy: "Wow, czy to naprawdę się dzieje?" To karuzela emocji. Jesteśmy ze sobą 20 lat, w tym roku 16 lat po ślubie, więc już naprawdę długo. Ludzie często pytali nas, dlaczego nie mamy dzieci. Oboje zrobiliśmy karierę, a to był brakujący element w naszym życiu”, powiedziała Ola Jordan kilka miesięcy temu w wywiadzie dla Hello! Magazine.

„To wisienka na torcie, to niesamowite, ta mała istotka wewnątrz brzuszka, maleńki Jordan. To spełnienie marzeń”, dodała.

Małżeństwo jest podekscytowane nadchodzącymi zmianami w ich życiu. A radością pragną podzielić się z całym światem.

Z okazji zbliżających się narodzin córeczki, gwiazda postanowiła wyprawić baby shower w restauracji Secret Garden.

Nie zabrakło różowych dekoracji, balonów i kwiatowych kompozycji! Na zdjęciach opublikowanych przez Hello! Magazine Ola Jordan wyglądała zachwycająco w jasnej sukni! „To cudownie, że tak wielu moich najbliższych przyjaciół spotyka się, by świętować przybycie naszej małej dziewczynki”, zdradziła w rozmowie z dziennikarzami Hello! Magazine.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#OlaJordan wyprawiła #babyshower. Zdjęcia z przyjęcia pokazał brytyjski magazyn #Hello 🌺

Post udostępniony przez JastrzabPost.pl 🦅 (@jastrzabpost.pl)

Organizujesz baby shower? Zainspiruj się naszymi propozycjami!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’m so excited we are having a baby girl 😝💝 @jamesjordan1978 @hellomag

Post udostępniony przez Ola Jordan (@olajordan)

TAGI #Ola Jordan

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.