O TYM JEST GŁOŚNO

Tak wyglądało baby shower Joanny Krupy! Modelka pokazała ogromny brzuszek

Dziecko gwiazdy przyjdzie na świat za trzy miesiące

Konrad Szczęsny 15 sierpnia 2019 10:58

Już niebawem Joanna Krupa zostanie po raz pierwszy matką! W ostatnim czasie prowadząca Top model przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie przyjaciółki wyprawiły jej skromne baby shower. Modelka chętnie pozowała do zdjęć, eksponując w opiętej sukience sporych rozmiarów brzuszek...

Baby shower Joanny Krupy w Los Angeles

Wraz z koleżankami gwiazda TVN wybrała się do jednej z restauracji za oceanem. Przygotowania do wyjścia szczegółowo zrelacjonowała na swoim Instastories: od doboru stylizacji, po modelowanie fryzury. Na tę wyjątkową okazję Joanna Krupa wybrała prosta, długą, białą sukienkę na ramiączkach, która świetnie podkreśliła jej ciążowe krągłości (modelka jest w szóstym miesiącu), do której dobrała wysokie szpilki i kopertówkę.

Z twarzy modelki nie schodził promienny uśmiech, chętnie pozowała do zdjęć, także z obecnymi na miejscu przyjaciółkami.

Zdjęcia możesz zobaczyć w galerii!

Ciąża Joanny Krupy. Termin porodu

O tym, że wraz z mężem Douglasem Nunesem, z którym ślub wzięła w sierpniu zeszłego roku w Krakowie, spodziewają się dziecka, Joanna Krupa poinformowała na antenie Dzień Dobry TVN 26 maja tego roku. Od tamtej pory dokumentuje w mediach społecznościowych każdy tydzień ciąży, publikując fotografie, na których widać coraz bardziej zaokrąglający się brzuszek celebrytki.

Obecnie gwiazda jest w szóstym miesiącu ciąży, więc wiadomo, że jej pierwsze dziecko przyjdzie na świat w listopadzie tego roku  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.