O NIEJ JEST GŁOŚNO

Ma rok, imponującą czuprynę i właśnie została ambasadorką szamponów!

Baby Chanco to prawdziwa gwiazda sieci!

Olga Figaszewska 13 stycznia 2019 09:03

To będzie najsłodszy widok, jaki dziś zobaczycie! Burza długich, bujnych, ciemnych włosów i słodka buzia! Baby Chanco, 13-miesięczna dziewczynka zyskuje coraz większą popularność w mediach społecznościowych! Wszystko za sprawą jej fryzury, która rozczula internautów na całym świecie! I nie tylko! Bo właśnie została ambasadorką marki Pantene! Czy to dopiero początek jej kariery?

Baby Chanco w kampanii Pantene

Większość dzieci w jej wieku nie może pochwalić się tak bujną czupryną! Rodzą się z miękką warstwą cienkich włosków lub nie mają ich wcale... Baby Chanco jest tego absolutnym przeciwieństwem i dlatego wzbudza prawdziwą sensację. Pochodząca z Japonii dziewczynka urodziła się z imponującą fryzurą. Kilka miesięcy temu, mama maleństwa postanowiła założyć jej profil na Instagramie, by dokumentować tę niesamowitą ewolucję. Mimo że dopiero zaczyna swoją "karierę" w mediach społecznościowych, to od maja na swoim profilu zgromadziła ponad 340 tysięcy obserwatorów. Liczba jej fanów wciąż wzrasta! Wiele osób z podziwem przygląda się małej Chanco. „To dziecko ma lepsze włosy niż ktokolwiek, kogo znam", czytamy w komentarzach.

Imponująca czupryna zwróciła uwagę przedstawicieli marki Pantene! Postanowili wykorzystać jej potencjał i zaproponować udział w kampanii szamponów na japoński rynek. A zdjęcia i filmik z jej udziałem rozczulają internautów na całym świecie! Przekonajcie się sami!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🎈HAPPY B-DAY🧸 🎀Babychanco😍🎉 . 1歳なりました❤️ . そして1歳記念にと @pantene_jp_official さんより、special giftが届きました❕👀💓 . people誌掲載がきっかけであれよあれよとこんな素敵なことに‼︎ ありがとうございました😊 . Baby Chanco is 1 years old!! To celebrate her birthday @pantene_jp_official has sent us a special gift!! So many great things have happened since People magazine did a story on Baby Chanco. Thank you so much 😊 . There is also English version!! . #母モンチ感動してます🥺 #髪つながりからのまさかの #パンテーン 笑 #pantene #さあこの髪で行こう #HairWeGo #TheHairyTale #語りがこれまたまさかの #近藤サト さん👩🏻‍🦳💓 #どんだけー🤣 #1yearanniversary #12ヶ月#12months#1year #爆毛#モンチさん#Monchhi♡ #partnershipwithPANTENE #thankyou

Post udostępniony przez 髪記録 / hair diary (@babychanco)

 

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Mołek o pięknym, ale i trudnym macierzyństwie, a także Katarzyna Grochola z mężem o swoim tajnym ślubie…