Baby Chanco to prawdziwa gwiazda sieci!

Olga Figaszewska 13 stycznia 2019 09:03

To będzie najsłodszy widok, jaki dziś zobaczycie! Burza długich, bujnych, ciemnych włosów i słodka buzia! Baby Chanco, 13-miesięczna dziewczynka zyskuje coraz większą popularność w mediach społecznościowych! Wszystko za sprawą jej fryzury, która rozczula internautów na całym świecie! I nie tylko! Bo właśnie została ambasadorką marki Pantene! Czy to dopiero początek jej kariery?

Baby Chanco w kampanii Pantene

Większość dzieci w jej wieku nie może pochwalić się tak bujną czupryną! Rodzą się z miękką warstwą cienkich włosków lub nie mają ich wcale... Baby Chanco jest tego absolutnym przeciwieństwem i dlatego wzbudza prawdziwą sensację. Pochodząca z Japonii dziewczynka urodziła się z imponującą fryzurą. Kilka miesięcy temu, mama maleństwa postanowiła założyć jej profil na Instagramie, by dokumentować tę niesamowitą ewolucję. Mimo że dopiero zaczyna swoją "karierę" w mediach społecznościowych, to od maja na swoim profilu zgromadziła ponad 340 tysięcy obserwatorów. Liczba jej fanów wciąż wzrasta! Wiele osób z podziwem przygląda się małej Chanco. „To dziecko ma lepsze włosy niż ktokolwiek, kogo znam", czytamy w komentarzach. Imponująca czupryna zwróciła uwagę przedstawicieli marki Pantene! Postanowili wykorzystać jej potencjał i zaproponować udział w kampanii szamponów na japoński rynek. A zdjęcia i filmik z jej udziałem rozczulają internautów na całym świecie! Przekonajcie się sami!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.