Anna Lewandowska, Anna Lewandowska w ciąży, ciąża Anny Lewandowskiej
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O NICH JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska urodziła za granicą z dala od rodziny. Kto pomoże jej w pierwszych chwilach z dzieckiem?

Weronika Kostyra 6 maja 2017 12:30
Anna Lewandowska, Anna Lewandowska w ciąży, ciąża Anny Lewandowskiej
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Pierwsze chwile z nowonarodzonym dzieckiem to niewyobrażalne szczęście, ale też odpowiedzialność, niepewność i dylematy. Szczególnie, kiedy rodzicami jest się po raz pierwszy jak Anna i Robert Lewandowscy. Pierwsza kąpiel czy pierwszy spacer wcale nie są takie łatwe i w głowach rodziców może pojawić się wiele pytań i niejasności.

 

Obie babcie pomogą w opiece nad Klarą Lewandowską

 

W takich momentach wsparcie i rady doświadczonych matek są nieocenione. Na szczęście świeżo upieczeni rodzice Klary mogą liczyć na swoje mamy, które od samego początku są z nimi. Gdy tylko dowiedziały się, że zostały babciami Maria Stachurska i Iwona Lewandowska, natychmiast pojechały do Monachium w Niemczech.

 

Maria Stachurska, Iwona Lewandowska

Iwona Lewandowska i Maria Stachurska

 

Z wielką radością pomogą w pierwszych dniach w opiece nad małą Klarą. Ich obecność sprawi, że Anna Lewandowska będzie dużo spokojniejsza i będzie miała więcej czasu na odpoczynek. Jak łatwo sobie wyobrazić obie babcie nie posiadają się ze szczęścia. Po wieściach o narodzeniu Klary, matka Roberta Lewandowskiego napisała na Facebooku:

 

„Jestem z Was rodziców bardzo dumna i szczęśliwa. Teraz jestem podwójną babcią. To jest niesamowite uczucie.”

 

Zobacz także: Już jest mamą! Zobacz, jak wcześniej Anna Lewandowska świętowała nadchodzące narodziny córki

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?