Azja Express 2 w Indiach, Dorota Gardias, Tymon Tymański, Joanna Przetakiewicz
Fot. Facebook/ Azja Express 2
O TYM JEST GŁOŚNO

Dorota Gardias nową „Żenulką”? Joanna Przetakiewcz jak Małgosia Rozenek, a Tymon Tymański... „Azja Express 2” od kulis!

Gabriela Czernecka 6 września 2017 19:00
Azja Express 2 w Indiach, Dorota Gardias, Tymon Tymański, Joanna Przetakiewicz
Fot. Facebook/ Azja Express 2

Dziś zobaczymy pierwszy odcinek programu „Azja Express”. Uchylamy rąbka tajemnicy i zdradzamy Wam, co się wydarzy! Zapytaliśmy też gwiazd, co było dla nich najtrudniejszym zadaniem podczas pobytu w Indiach…

Polecamy: Za nami konferencja nowej edycji „Azja Express”! Jak prezentowały się gwiazdy?

Joanna Przetakiewicz i Michał Piróg w Azja Express 2

Tym razem Indie. To właśnie tam uczestnicy drugiego sezonu „Azja Express” musieli przeżyć za jednego dolara. Kto podjął się tego wyzwania? Modelka Zuzanna Bijoch z siostrą, Joanna Przetakiewicz z przyjacielem i youtuberem Łukaszem JakóbiakiemMichał Piróg z przyjacielem Piotrem Czaykowskim, Marta Wierzbicka z przyjaciółką Oliwią Cabaj, Antoni Pawlicki z kolegą aktorem Pawłem Ławrynowiczem, muzyk StanisławaKarpiela-Bułecka z kolegą z zespołu Szymonem Chyc-Madzinem, Dorota Gardias z koleżanką Katarzyną Domeracką i w końcu Tymon Tymański z synem Lucasem. Kto zwycięży? Agnieszka Woźniak-Starak odpowiada z uśmiechem: „Póki wyścig trwa, wszystko jest możliwe”. Na konferencji promującej drugi sezon programu „Azja Express” Agnieszka powiedziała, że tej edycji nie da się porównać do poprzedniej, bo są inni uczestnicy, inne miasta i inna energia. To po prostu trzeba obejrzeć! 

W pierwszym sezonie „Azja Express” największą popularnością cieszyła się Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Para świetnie poradziła sobie w programie, a ich teksty – chociażby „Nie mów do mnie teraz” – stały się kultowe. Kto będzie ulubieńcem tego sezonu?

Druga edycja „Azja Express” odcinek 1 

Na razie wygląda na to, że… Joanna Przetakiewicz. Już w pierwszym odcinku widać, że projektantka ma ogromny dystans do siebie i poczucie humoru. Bez wahania wykonuje jedno z poleceń, które wiąże się z przenoszeniem gołymi rękoma… kupy słonia! I choć zabrzmi to niewiarygodnie, robi to z wdziękiem i klasą.

Ulubionym powiedzeniem Joanny stanie się: „Kocham luksus, a luksus kocha mnie”, ale czy projektantka La Manii poradzi sobie z rozróżnianiem szlachetnych kamieni w salonie biżuterii? Jak powiedział Michał Piróg: „Słyszałem jak Aśka wchodząc tam powiedziała: »Wreszcie mogę się poczuć jak w domu!«. Są więc dwie opcje: albo Aśka od razu dobrze wykonana zadanie i wyjdą z Łukaszem na prowadzenie, albo będzie chciała po prostu jak najdłużej czasu spędzić w tym miejscu”. Czy Joannie Przetakiewicz udało się wykonać zadanie przekonacie się już dziś wieczorem, 6 września, gdy TVN wyemituje pierwszy odcinek programu.

Polecamy: „Azja Express 2” już jesienią w stacji TVN! Mamy pierwsze zdjęcia z planu programu

Kto wygra Azja Express 2?

Można powiedzieć, że „Azja Express 2” to przede wszystkim pojedynek kobiet z mężczyznami. Oni stawiają na pokaz siły i wytrzymałości, a one wykorzystują swój wdzięk w podróżowaniu stopem. Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz nie ukrywają, że przyjechali do Indii po zwycięstwo. Podobnie jest w przypadku Doroty Gardias i Katarzyny Domerackiej. Nic więc dziwnego, że na początku między parami dochodzi do starcia, a do konfliktu wiele nie trzeba. Jedni uniemożliwiają drugim zdobycie transportu i kłótnia gotowa… W poprzednim sezonie najbardziej nielubianą uczestniczką była narzeczona Kuby Wojewódzkiego, Renata Kaczoruk. Czy w tym sezonie podobny los spotka pogodynkę Dorotę Gardias, a może Pawła Ławrynowicza? Jedno jest pewne, będzie się działo!

Kolorowym ptakiem tej edycji programu został Tymon Tymański. Muzyk razem z synem Lucasem pokażą widzom, co znaczy podróżowanie (wbrew założeniom programu) bez presji czasu. Chłopaki wykonują zadania dobrze się bawiąc i nie bacząc na ogarniętych chęcią zwycięstwa kolegów, ale nawet im w końcu udzieli się atmosfera wyścigu. Znany ze swojej bezpośredniości Tymański, także w programie nie waha się opowiadać o swoich najbardziej fizjologicznych potrzebach.

Mimo że walka o zwycięstwo na planie programu była zacięta, to podczas konferencji wszyscy uczestnicy  „Azja Express 2” zgodnie deklarowali, że się lubią i przyjaźnią. Czy druga edycja okaże się sukcesem? Z pewnością!

Polecamy także: Czy w show-biznesie jest miejsce na przyjaźń damsko-męską? Oni udowadniają, że tak!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.