Avicii, Tim Bergling
Fot. Instagram, Avicii
O TYM JEST GŁOŚNO

DJ Avicii na ostatnim zdjęciu! Wykonano je dzień przed jego śmiercią

Kim są tajemniczy mężczyźni, którzy towarzyszyli artyście?

Olga Figaszewska 23 kwietnia 2018 11:00
Avicii, Tim Bergling
Fot. Instagram, Avicii

To ogromna strata dla muzycznego świata. Fanom i przyjaciołom trudno uwierzyć w taj szybkie odejście  Szwedzki DJ Tim Bergling znany jako Avicii zmarł w piątek. Okoliczności jego śmierci wciąż są owiane tajemnicą. Do sieci wyciekło ostatnie zdjęcie wykonane tuż przed śmiercią artysty. Towarzyszyli mu dwaj mężczyźni. Kim są?

Ostatnie zdjęcie DJ Avicii przed śmiercią

Nikomu nie udało się do tej pory ustalić, kim są tajemniczy mężczyźni, z którymi 28-latek pozował do wspólnego zdjęcia. Fotografię opublikował portal TMZ. Prawdopodobnie została ona wykonana w czwartek, 19 kwietnia w luksusowym kurorcie w Omanie. Tim Bergling bawił się wraz ze znajomymi na jachcie. Miał odpocząć i regenerować siły. Wydawał się być szczęśliwy i zdrowy. W piątek Avicii został znaleziony martwy w hotelu Muscat Hills Resort. O jego śmierci poinformowała menadżerka. Wszczęto dochodzenie w tej sprawie. Policja wyklucza udziału osób trzecich. „Po przeprowadzeniu dwóch autopsji, możemy potwierdzić, że nie ma mowy o popełnieniu przestępstwa”, głosi oświadczenie.

Śmierć DJ Avicii. Przyczyną była choroba?

Niewykluczone, że tajemniczy kompani muzyka posiadają informacje, które mogłyby pomóc w wyjaśnieniu śledztwa. Już w 2016 roku zrezygnował z koncertów na żywo. Powodem miał być zły stan zdrowia. Avicii od kilku lat borykał się z ostrym zapaleniem trzustki, wywołane spożywaniem alkoholu w dużych ilościach. Cztery lata temu przeszedł operację wycięcia wyrostka robaczkowego. Rodzina i przyjaciele tłumaczą, że w ostatnim czasie czuł się bardzo dobrze.

 

Dj Avicii
Fot. Instagram @avicii

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.