To popularny aktor!

Gabriela Czernecka 25 stycznia 2019 06:46

Amerykańskie media donoszą, że Selena Gomez znów jest szczęśliwa! Podobno piosenkarka spotyka się ze znanym młodym aktorem. Minione dwa lata nie były dla niej łatwe. Przeszła operację przeszczepu nerki, zmagała się z depresją i stanami lękowymi, zniknęła z Instagrama. Wygląda na to, że w jej życiu zaszła rewolucja. Selena wróciła do social mediów i jak podaje zagraniczna prasa, ma nowego chłopaka. Kim jest Austin North? Jak para się poznała? Poznajcie szczegóły! 

Ciężki okres Seleny Gomez

Ostatnie lata nie były dla niej łatwe. W 2017 roku Selena Gomez przeszła operację przeszczepu nerki. Była poddawana różnym terapiom. Intensywny tryb pracy tylko niekorzystnie odbijał się na zdrowiu. Groził jej udar. Ratunkiem był przeszczep, ale niestety badania wykluczyły członków rodziny jako dawców. Okazało się, że mogła nim zostać jej najlepsza przyjaciółka, Francia Raisa.

W lipcu ubiegłego roku w szczerym wywiadzie dla Harper’s Bazaar wyznała, że stara się dojść do siebie. Przyznała, że od dłuższego czasu zmaga się z depresją i stanami lękowymi. Z tego też powodu, na dalszy plan odeszły plany zawodowe. „Chcę być pewna, że jestem zdrowa. Jeśli z tym będzie dobrze, cała reszta się poukłada. Mój album tworzy się od zawsze. Myślę, że nie czuję się na tyle pewna z tym, jak teraz wygląda moja muzyka. Jeśli będę na to potrzebowała 10 lat, zajmie to 10 lat. Nie dbam o to. Teraz chcę tylko czuć cel we wszystkim, co robię”, powiedziała.

Selena znikęła z Instagrama...

Z pewnością samopoczucia nie poprawiły jej rewelacje na temat związku Justina Biebera i Hailey Baldwin, którzy w krótkim czasie zaręczyli się, a chwilę później wzięli ślub. Nic dziwnego, że gwiazda zdecydowała się na przerwę od social mediów. W końcu to tam fani Seleny wylewali swoje frustracje związane z nowym związkiem Biebera. 

„Nie można tak po prostu zapomnieć o kimś. Musicie zrozumieć, dlaczego ciągle trzymacie się tej osoby. Na przykład dlaczego chcecie o niej zapomnieć? Myślę, że wtedy się dopiero zaczyna. Zapytajcie siebie, coś w rodzaju - czy chcecie o niej zapomnieć? Zraniła was? A jeżeli tak, to nie jest zdrowe powracać tego, do tamtych myśli”, mówiła w relacji na żywo na Instagramie, chwilę przed zniknięciem z social mediów.

Chwilę później podano do mediów, że trafiła do szpitala, gdzie przeszła załamanie nerwowe. Przez ostatnie kilka miesięcy Selena Gomez nie publikowała nic w mediach społecznościowych. Ostatni wpis dodała pod koniec września ubiegłego roku.

Gwiazda wraca do social mediów

Po niemal sześciu miesiącach przerwy od mediów społecznościowych, Selena Gomez postanowiła przerwać milczenie. Zdradziła, dlaczego zdecydowała się na ten krok:

„Minęło trochę czasu, odkąd mieliście ode mnie jakieś wieści, ale chciałam życzyć wszystkim szczęśliwego nowego roku i podziękować za Waszą miłość i wsparcie. Ostatni rok był zdecydowanie rokiem autorefleksji, wyzwań i rozwoju. To zawsze pokazuje, kim jesteś i co potrafisz przezwyciężyć. Zaufajcie mi, to nie jest łatwe, ale jestem dumna z tego, kim się stałam i cieszę się z nadchodzącego roku. Kocham Was wszystkich”, napisała. 

Wygląda na to, że to nie jedyna wspaniała wiadomość. Aktorka podobno spotyka się ze znanym aktorem! 

 Austin North - kim jest nowy chłopak Seleny Gomez?

Według zagranicznych tabloidów, nowy chłopak Seleny Gomez pomógł jej wyjść na prostą po trudach z zeszłego roku. Jak podaje HollywoodLife, Selena Gomez spotyka się z Austinem Northem. Para miała udać się razem na urlop w górach. „Jeżdżą razem na wycieczki i nie potrzebują alkoholu, żeby się dobrze bawić. Choć radzono Selenie, żeby jeszcze nie angażowała się w nowy związek, kto wie, co przyniesie przyszłość”, donosi informator serwisu. 

Amerykańskie serwisy plotkarskie twierdzą, że para poznała się pod koniec 2018 roku, więc ta relacja jest bardzo świeża. Kim jest Austin North? Chłopak Seleny Gomez ma na swoim koncie kilka produkcji Disneya. Ma siostrę Loren, z którą uwielbia spędzać czas. Interesuje się sportem, uprawia jazdę na snowboardzie i jest bardzo wierzący. 

Myślicie, że Selena Gomez i Austin North faktycznie są razem, czy to tylko plotka? 

1/5
Chłopak Seleny Gomez, Austin North
Copyright @Instagram @austinnorth55
1/5

Według zagranicznych tabloidów, nowy chłopak Seleny Gomez pomógł jej wyjść na prostą po trudach z zeszłego roku.

2/5
Chłopak Seleny Gomez, Austin North
Copyright @Instagram @austinnorth55
2/5

Kim jest Austin North? Chłopak Seleny Gomez ma na swoim koncie kilka produkcji Disneya.

3/5
Chłopak Seleny Gomez, Austin North
Copyright @Instagram @austinnorth55
3/5

Jak podaje HollywoodLife, Selena Gomez spotyka się z Austinem Northem. Para miała udać się razem na urlop w górach.

4/5
Chłopak Seleny Gomez, Austin North
Copyright @Instagram @austinnorth55
4/5

Ma siostrę Loren, z którą uwielbia spędzać czas. Interesuje się sportem, uprawia jazdę na snowboardzie i jest bardzo wierzący. 

5/5
Chłopak Seleny Gomez, Austin North
Copyright @Instagram @austinnorth55
5/5

Myślicie, że pasują do siebie?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.