O TYM SIĘ MÓWI

Osobiste przedmioty księżnej Diany zostały wystawione na aukcje! Ich cena zwala z nóg

Damian Duda 4 września 2017 21:00
Diana, księżna Diana
Fot. East News

Kilka dni temu minęła 20. rocznica śmierci księżnej Diany. Na jaw wyszły nowe fakty z ostatnich dni życia  byłej żony księcia Karola. Tym razem o księżnej Dianie jest głośno za sprawą aukcji, na którą trafiły przedmioty, których „królowa ludzkich serc’’ używała na co dzień.

Zobacz też: Ostatnie chwile przed śmiercią księżnej Diany! Czy musiała zginać? EKSKLUZYWNE VIDEO!

Przedmioty Diany wystawione na aukcje

Rzeczy, które w przeszłości należały do „królowej ludzkich serc’’, zostały wystawione na aukcje w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Bostonie. Łańcuszek z literą D, sweterek Mark&Spencer... — to tylko część rzeczy należących do księżnej Diany. Zdaniem osób zajmujących się badaniem historii rodziny królewskiej, największym kąskiem dla wielbicieli Diany jest jedno z ostatnich zdjęcie księżnej, które wykonał legendarny fotograf, Mario Testino.

Najdroższym przedmiotem jest spersonalizowana specjalnie dla Diany kopertówka, wyceniana na 60 tys. złotych. Słownik języka francuskiego, w którym znalazły się odręczne notatki byłej żony księcia Karola, został wyceniony na blisko 40 tys., a sweterek należący do księżnej na 30 tys. Cena łańcuszka, który należał do „królowej ludzkich serc’’, to „bagatela’’ 6 tys. złotych. Na tym nie koniec. Wśród wystawionych przedmiotów znalazła się również bardzo osobista karta bożonarodzeniowa, którą napisał młodszy syn Diany, książę Harry, dla jej kierowcy.

Przeczytaj też: Dziś mija 20. rocznica śmierci księżnej Diany. Zobacz, jak teraz wyglądałaby królowa ludzkich serc!

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!