Diana, księżna Diana
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Osobiste przedmioty księżnej Diany zostały wystawione na aukcje! Ich cena zwala z nóg

Damian Duda 4 września 2017 21:00
Diana, księżna Diana
Fot. East News

Kilka dni temu minęła 20. rocznica śmierci księżnej Diany. Na jaw wyszły nowe fakty z ostatnich dni życia  byłej żony księcia Karola. Tym razem o księżnej Dianie jest głośno za sprawą aukcji, na którą trafiły przedmioty, których „królowa ludzkich serc’’ używała na co dzień.

Zobacz też: Ostatnie chwile przed śmiercią księżnej Diany! Czy musiała zginać? EKSKLUZYWNE VIDEO!

Przedmioty Diany wystawione na aukcje

Rzeczy, które w przeszłości należały do „królowej ludzkich serc’’, zostały wystawione na aukcje w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Bostonie. Łańcuszek z literą D, sweterek Mark&Spencer... — to tylko część rzeczy należących do księżnej Diany. Zdaniem osób zajmujących się badaniem historii rodziny królewskiej, największym kąskiem dla wielbicieli Diany jest jedno z ostatnich zdjęcie księżnej, które wykonał legendarny fotograf, Mario Testino.

Najdroższym przedmiotem jest spersonalizowana specjalnie dla Diany kopertówka, wyceniana na 60 tys. złotych. Słownik języka francuskiego, w którym znalazły się odręczne notatki byłej żony księcia Karola, został wyceniony na blisko 40 tys., a sweterek należący do księżnej na 30 tys. Cena łańcuszka, który należał do „królowej ludzkich serc’’, to „bagatela’’ 6 tys. złotych. Na tym nie koniec. Wśród wystawionych przedmiotów znalazła się również bardzo osobista karta bożonarodzeniowa, którą napisał młodszy syn Diany, książę Harry, dla jej kierowcy.

Przeczytaj też: Dziś mija 20. rocznica śmierci księżnej Diany. Zobacz, jak teraz wyglądałaby królowa ludzkich serc!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.