Ashley Graham w bikini
Fot. Instagram @ashleygraham
Z ŻYCIA GWIAZD

Ashley Graham została mamą po raz pierwszy!

Chłopiec czy dziewczynka?

Rafał Kowalski 20 stycznia 2020 21:16
Ashley Graham w bikini
Fot. Instagram @ashleygraham

Życie najpopularniejszej modelki plus size na świecie dwa dni temu wywróciło się do góry nogami. Piękna Ashley Graham powitała bowiem na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda poinformowała o tym fanów dopiero dzisiaj. Pociecha, która powiększyła rodzinę celebrytki to chłopiec czy dziewczynka?

Ashley Graham mamą - szczegóły

Chwilę temu na InstaStories modelki pojawiło się krótkie oświadczenie. „O godzinie 18:00 w sobotę nasze życie zmieniło się na lepsze. Dziękujemy za Waszą miłość i wsparcie w tym wspaniałym czasie”, napisała dumna mama i dodała datę 18.01.2020, by nie było wątpliwości, o którą sobotę chodzi.

Amerykanka nie pokazała jeszcze żadnego zdjęcia maleństwa. Nie poinformowała także, czy została mamą synka czy córki. Zagraniczne media podają jednak nieoficjalną nowinę, że na świecie pojawił się chłopiec.

Przypomnijmy, że o swojej ciąży modelka plus size poinformowała swoich wielbicieli w sierpniu. „9 lat temu poślubiłam miłość mojego życia. To była wspaniała podróż z moją ulubioną osobą na świecie. Dziś czujemy się wdzięczni i szczęśliwi, że możemy świętować z naszą rozrastającą się rodziną. Wszystkiego najlepszego. Za moment życie stanie się jeszcze lepsze”, pisała w sieci. Ashley jest żoną reżysera, Justina Ervina.

Parze serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.