Ashley Graham w bikini
Fot. Instagram @ashleygraham
Z ŻYCIA GWIAZD

Ashley Graham została mamą po raz pierwszy!

Chłopiec czy dziewczynka?

Rafał Kowalski 20 stycznia 2020 21:16
Ashley Graham w bikini
Fot. Instagram @ashleygraham

Życie najpopularniejszej modelki plus size na świecie dwa dni temu wywróciło się do góry nogami. Piękna Ashley Graham powitała bowiem na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda poinformowała o tym fanów dopiero dzisiaj. Pociecha, która powiększyła rodzinę celebrytki to chłopiec czy dziewczynka?

Ashley Graham mamą - szczegóły

Chwilę temu na InstaStories modelki pojawiło się krótkie oświadczenie. „O godzinie 18:00 w sobotę nasze życie zmieniło się na lepsze. Dziękujemy za Waszą miłość i wsparcie w tym wspaniałym czasie”, napisała dumna mama i dodała datę 18.01.2020, by nie było wątpliwości, o którą sobotę chodzi.

Amerykanka nie pokazała jeszcze żadnego zdjęcia maleństwa. Nie poinformowała także, czy została mamą synka czy córki. Zagraniczne media podają jednak nieoficjalną nowinę, że na świecie pojawił się chłopiec.

Przypomnijmy, że o swojej ciąży modelka plus size poinformowała swoich wielbicieli w sierpniu. „9 lat temu poślubiłam miłość mojego życia. To była wspaniała podróż z moją ulubioną osobą na świecie. Dziś czujemy się wdzięczni i szczęśliwi, że możemy świętować z naszą rozrastającą się rodziną. Wszystkiego najlepszego. Za moment życie stanie się jeszcze lepsze”, pisała w sieci. Ashley jest żoną reżysera, Justina Ervina.

Parze serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.