Ashley Graham w bikini
Fot. Instagram @ashleygraham
O TYM JEST GŁOŚNO

Ashley Graham spodziewa się dziecka!

Modelka plus size pokazała ciążowe krągłości

Olga Figaszewska 16 sierpnia 2019 09:25
Ashley Graham w bikini
Fot. Instagram @ashleygraham

Najpopularniejsza modelka plus size na świecie spodziewa się pierwszego dziecka! Ashley Graham wraz z ukochanym podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną za pośrednictwem Instagrama!

Ashley Graham w ciąży

Modelka i jej mąż reżyser i producent filmowy, Justin Ervin wkrótce spełnią swoje marzenie i zostaną rodzicami!

„9 lat temu poślubiłam miłość mojego życia. To była wspaniała podróż z moją ulubioną osobą na świecie. Dziś czujemy się wdzięczni i szczęśliwi, że możemy świętować z naszą rozrastającą się rodziną. Wszystkiego najlepszego. Za moment życie stanie się jeszcze lepsze”, napisała Ashley Graham.

Wspólnie nagrali urocze video, za którego pośrednictwem dzielą się ze wszystkimi swoją radością. I przyznają, że nie mogą doczekać się przyjścia na świat swojej pociechy. To będzie dla nich prawdziwa rewolucja.

Modelka na kolejnym zdjęciu zaprezentowała swoje ciążowe krągłości. Ashley Graham promienieje! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Can’t wait to meet you🖤

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.