Ashley Graham w bikini
Fot. Instagram @ashleygraham
O TYM JEST GŁOŚNO

Ashley Graham spodziewa się dziecka!

Modelka plus size pokazała ciążowe krągłości

Olga Figaszewska 16 sierpnia 2019 09:25
Ashley Graham w bikini
Fot. Instagram @ashleygraham

Najpopularniejsza modelka plus size na świecie spodziewa się pierwszego dziecka! Ashley Graham wraz z ukochanym podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną za pośrednictwem Instagrama!

Ashley Graham w ciąży

Modelka i jej mąż reżyser i producent filmowy, Justin Ervin wkrótce spełnią swoje marzenie i zostaną rodzicami!

„9 lat temu poślubiłam miłość mojego życia. To była wspaniała podróż z moją ulubioną osobą na świecie. Dziś czujemy się wdzięczni i szczęśliwi, że możemy świętować z naszą rozrastającą się rodziną. Wszystkiego najlepszego. Za moment życie stanie się jeszcze lepsze”, napisała Ashley Graham.

Wspólnie nagrali urocze video, za którego pośrednictwem dzielą się ze wszystkimi swoją radością. I przyznają, że nie mogą doczekać się przyjścia na świat swojej pociechy. To będzie dla nich prawdziwa rewolucja.

Modelka na kolejnym zdjęciu zaprezentowała swoje ciążowe krągłości. Ashley Graham promienieje! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Can’t wait to meet you🖤

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?