Za spektakularnym sukcesem Ariany Grande stoi osobista tragedia…

Weronika Kostyra 8 grudnia 2018 19:56

Piosenkarka Ariana Grande została Kobietą Roku 2018 według magazynu Billboard. Ale nie tylko dlatego jest o niej głośno. Zaledwie 25-letnia wokalistka jest autorką przeboju Thank u, next, który bije właśnie rekordy popularności, a jej życie osobiste było w tym roku naprawdę dramatyczne. Odbierając nagrodę Billboardu podsumowała to, mówiąc: „Ten rok był jednym z najlepszych w mojej karierze i najgorszych w moim życiu”.

Ariana Grande wiele przeszła

Teledysk do piosenki Thank u, next (Dziękuję, następny) w ciągu pierwszej doby wyświetlono 55,4 milionów razy. To absolutny rekord! Ariana Grande śpiewa z niej o tym, że jest wdzięczna swoim byłym chłopakom za to, czego się od nich nauczyła. „Myślałam, że będę z Seanem, ale do siebie nie pasowaliśmy. Napisałam kilka piosenek o Ricky’m, których teraz słucham i się śmieję. Wyszłam prawie nawet za mąż i jestem bardzo wdzięczna za Pete’a. Chciałabym powiedzieć Malcolmowi dziękuję, bo on był aniołem. Jeden nauczył mnie miłości, drugi nauczył mnie cierpliwości, trzeci nauczył mnie bólu”, śpiewała. Czterej byli partnerzy piosenkarki to raper Big Sean, tancerz Ricky Alvarez, raper Mac Miller i komik Pete Davidson.

Nie zdradzając wiele, przekuła złamane serce w sukces. A przeszła naprawdę wiele. We wrześniu jej były chłopak Mac Miller zmarł tragicznie po przedawkowaniu narkotyków. Początkowo podejrzewano, że popełnił samobójstwo. Wszystko wydarzyło się zaledwie kilka miesięcy po ich rozstaniu. W międzyczasie Ariana związała się z Pete’em Davidsonem i zaręczyła po dwóch miesiącach. Niestety szczęście nie trwało długo i wokalistka zerwała zaręczyny. To właśnie dlatego odbierając nagrodę Billboardu wygłosiła poruszające przemówienie. „To interesujące, że ten rok był jednym z najlepszych w mojej karierze i najgorszych w moim życiu. Nie mówię tego, by zdobyć współczucie. Wspominam o tym, ponieważ wydaje mi się, że wiele osób spojrzałoby teraz na kogoś z moją pozycją, Kobietę Roku i artystkę u szczytu kariery, i pomyślało: „Ona naprawdę się pozbierała, ona ma wszystko. Faktycznie, ale jeśli chodzi o moje życie prywatne, to nie mam pojęcia, co robię. Chcę jedynie powiedzieć, że jeśli kompletnie nie wiesz, co przyniesie kolejny rozdział w życiu, nie jesteś osamotniony”, wyznała łamiącym się głosem.

To jednak nie jedyna tragedia w życiu młodej piosenkarki, której głos jest porównywany do Mariah Carey. 22 maja 2017 roku po jej koncercie w Manchesterze miał miejsce zamach terrorystyczny, w którym zginęło 23 fanów piosenkarki, a 800 zostało rannych. Ariana Grande była w szoku. Dwa tygodnie po tragedii zorganizowała koncert charytatywny, One Love Manchester, który miał pomóc ofiarom ataku. Wystąpiło na nim wiele gwiazd, które chciały pokazać, że nie dadzą się zastraszyć.

Zarówno w życiu prywatnym, jak i w karierze artystka dużo już przeszła. Kobietą roku jest po raz drugi, a już dwa lata temu magazyn Time umieścił ją na liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie. Z pewnością będzie jeszcze o niej głośno. 

1/8
Ariana Grande
Copyright @Instagram @arianagrande
1/8

 Ariana Grande została Kobietą Roku 2018 według magazynu Billboard.

2/8
Ariana Grande
Copyright @East News
2/8

Zaledwie 25-letnia wokalistka jest autorką przeboju „Thank u, next”, który bije właśnie rekordy popularności .

3/8
Ariana Grande i Mac Miller
Copyright @Instagram @macmillerig
3/8

Ariana Grande i Mac Miller

4/8
Ariana Grande, Pete Davidson
Copyright @East News
4/8

Ariana Grande i Pete Davidson

5/8
Ariana Grande
Copyright @Instagram @arianagrande
5/8

We wrześniu jej były chłopak Mac Miller zmarł tragicznie po przedawkowaniu narkotyków.

6/8
Ariana Grande
Copyright @Instagram @arianagrande
6/8

22 maja 2017 roku po jej koncercie w Manchesterze miał miejsce zamach terrorystyczny, w którym zginęło 23 fanów piosenkarki, a 800 zostało rannych. Ariana Grande była w szoku.

7/8
Copyright @PapCulture / SplashNews.com/EAST NEWS
7/8

Zarówno w życiu prywatnym, jak i w karierze artystka dużo już przeszła.

8/8
Ariana Grande
Copyright @Instagram @arianagrande
8/8

Z pewnością będzie jeszcze o niej głośno.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.