Izabela Podolec, partnerka Apoloniusza Tajnera, o początkach znajomości i relacji z prezesem PZN
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Apoloniusz Tajner wziął ślub z młodszą o ponad 30 lat partnerką? Zdradził go jeden szczegół!

Para niebawem zostanie rodzicami

Gabriela Czernecka 3 maja 2019 15:26
Izabela Podolec, partnerka Apoloniusza Tajnera, o początkach znajomości i relacji z prezesem PZN
Fot. East News

Apoloniusz Tajner już po ślubie? Wraz z ukochaną, Izabelą Podolec, każdego dnia udowadniają, że w miłości wiek nie ma znaczenia. Szybko okrzyknięto ich jedną z najpopularniejszych par ostatnich miesięcy. Nikogo to jednak nie dziwi, bowiem spotykają się od ośmiu lat, ale dopiero od niedawna pokazują publicznie. Ostatnio na jaw wyszło, że spodziewają się dziecka, a teraz okazuje się, że już są po ślubie! Poznajcie szczegóły.

Apoloniusz Tajne wziął ślub z Izabelą Podolec

Według najnowszych doniesień były trener polskich skoczków narciarskich i jego młodsza o 36 lat partnerka są już po ślubie! Para od ośmiu lat tworzy szczęśliwy związek i wkrótce na świat ma przyjść ich pierwsze dziecko. 29-letnia Izabela Podolec ma urodzić już latem: „Na razie para nie zdradza płci maleństwa. Apoloniusz nie ma w tej kwestii marzeń. Ma już parkę – syna Tomisława (36 l.) i córkę Dominikę (40 l.). Jest nawet dziadkiem 13-letniego Maksymiliana i 13-letniej Sary”, podawał jakiś czas temu Super Express.

Wygląda na to, że para tuż przed porodem zdecydowała się na kolejny ważny krok w swym życiu. Wiele wskazuje na to, że Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec wzięli cichy ślub! Dowodem tego ma być obrączka, która pojawiła się na palcu byłego trenera skoczków narciarskich.

Apoloniusz Tajner udzielił wywiadu dla TVP Sport i to właśnie podczas rozmowy dało się zauważyć na jego palcu obrączkę! Czy faktycznie para zdecydowała się powiedzieć sobie tak? Czekamy na oficjalne potwierdzenie tych informacji.  

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec
Fot. Piotr Molecki/East News

Gala Mistrzów Sportu 2018: Apoloniusz Tajner
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?