Paweł Królikowski, Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE
POŻEGNANIE

Antoni Królikowski pożegnał ojca. Padły poruszające słowa

Paweł Królikowski odszedł w wieku 58 lat

Konrad Szczęsny 27 lutego 2020 14:58
Paweł Królikowski, Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Paweł Królikowski nie żyje. Aktor zmarł w czwartek w wieku 58 lat w jednym z warszawskich szpitali. Zmagał się z chorobą neurologiczną. Informację podał najpierw „Super Express”, później potwierdziło ją Polskie Radio i Związek Artystów Scen Polskich, powołując się na rodzinę. We wzruszający sposób ukochanego tatę pożegnał syn, Antoni Królikowski. Opublikował osobisty wpis na Instagramie.

Paweł Królikowski nie żyje. Antoni Królikowski żegna ojca

„Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach❤️ Do zobaczenia Tato🐰🖤”, napisał.

Pod wpisem fani, bliscy oraz koledzy składają Antoniemu Królikowskiemu wyrazy współczucia.

„Wyrazy współczucia Antku :(”, napisał Tomasz Ciachorowski. „To przykre .moje kondolencje dla rodziny”, dodał ktoś inny. „Cudowny aktor 😭 wyrazy współczucia 😢❤️”, podkreśliła fanka.

Paweł Królikowski. Przegrał walkę z chorobą 

Paweł Królikowski trafił do szpitala przed świętami Bożego Narodzenia, co potwierdził jego syn, Antoni. Według medialnych przekazów, aktor został przyjęty na oddział neurochirurgiczny jednego z warszawskich szpitali. Przeszedł tam operację. Niestety, wdała się infekcja i nastąpiły komplikacje. 

„Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem”, informowała w rozmowie z „Faktem” Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Tydzień temu, 21 lutego, oficjalnie podano informację, że Paweł Królikowski zrezygnował z funkcji prezesa Związku Artystów Scen Polskich, którą pełnił od kwietnia 2018 roku.  

Paweł Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.