Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Antoni Królikowski o swoim pierwszym razie. Miał zaledwie 14 lat

Aktor zdobył się na intymne wyznanie...

Konrad Szczęsny 12 lipca 2021 14:03
Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Dziś tworzy szczęśliwy związek z Joanną Opozdą. Ale życie prywatne Antoniego Królikowskiego było niezwykle burzliwe. W najnowszym wywiadzie aktor wyznał, jak wyglądał jego pierwszy raz. Okazuje się, że miał wówczas jedynie... 14 lat! I nie wspomina go najlepiej...

Antoni Królikowski o kobietach Zakochiwał się kilka razy dziennie

Każdy jego związek był szeroko komentowany na łamach mediów, by wspomnieć relację z Julią Wieniawą, Katarzyną Sawczuk, Laurą Breszką czy Joanna Opozdą. Mimo że para rozstała się w zeszłym roku, postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Jak wynika z publikowanych informacji, planują nawet w niedługim czasie ślub! Pewne jest jedno: chętnie zamieszczają na swoich profilach w mediach społecznościowych pełne czułości zdjęcia i nie stronią od wyznawania sobie miłości...

Aktor znany z filmów Patryka Vegi wziął ostatnio udział w podcaście Magdy Mołek. Antoni Królikowski w jego trakcie przyznał, że bywał taki czas, w którym swoimi uczuciami hojnie obdarowywał napotkane przedstawicielki płci pięknej.

Miałem taki moment, że zakochiwałem się parę razy dziennie. Był taki czas, że gdzie się nie poszło, to można się było zakochiwać na każdym kroku, bo ludzie są wspaniali, kobiety są takie piękne i można z nimi robić wiele cudownych rzeczy”, podkreślał.

Nie zabrakło również bardziej pikantnego wyznania! Aktor zdradził, kiedy przestał być prawiczkiem...

Czytaj także: Antek Królikowski i Joanna Opozda znów razem? Para wybrała się na narty

Antoni Królikowski żałuje swojego pierwszego razu

Antoni Królikowski zdobył się na naprawdę intymne zwierzenie. 32-latek ujawnił, że dosyć wcześnie rozpoczął etap, związany z dojrzewaniem i próbowaniem rzeczy, zarezerwowanych dla dorosłych. Stwierdził, że tego obecnie żałuje...

„Lata temu przeżyłem swój pierwszy zawód miłosny. Jestem pokoleniem, które przeżyło gimnazjum. Miałem 14 lat. Bardzo szybko dojrzewałem do pewnych tematów i robiłem rzeczy, których robić nie powinienem. Zaczęły się pojawiać kobiety, pierwsze imprezy, pierwsze zbliżenia z kobietami. Myślę, że u mnie za wcześnie się to wszystko zaczęło”, wyznał.

Ujawnił również, że swój pierwszy raz przeżył w bardzo młodym wieku. Miał wówczas zaledwie 14 lat!

Mój pierwszy raz miałem, jak miałem lat 14. Współcześnie, jak patrzę na swojego brata, mój mały Ksawery ma 13 lat i za rok co… No jak? To jest dla mnie nierealne. W tamtym czasie gruchotanie serca się pojawiało, a potem było sklejane na różne sposoby. Przeżyłem to”, podkreślił.

Pełnego zapis rozmowy możesz posłuchać poniżej. Spodziewałaś się po młodym aktorze aż takiej szczerości?  

Czytaj także: Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?