Antek Królikowski
Fot. Instagram @antek.krolikowski
O TYM SIĘ MÓWI

Antek Królikowski wziął cichy ślub?!

Aktor zamieścił w sieci wymowne zdjęcie!

Redakcja VIVA! 17 grudnia 2019 18:51
Antek Królikowski
Fot. Instagram @antek.krolikowski

Jego serce od dawna jest już zajęte. Antoni Królikowski związał swoje życie z Kasią Dąbrowską. Ukochana aktora unika medialnego szumu. Zakochani spędzają ze sobą wiele czasu i starają się nie ujawniać osobistych spraw. Czy ich związek wkroczył na nowy etap. Czy to prawda, że para wzięła ślub w tajemnicy?

Związek Antka Królikowskiego i Kasi Dąbrowskiej

Aktor znalazł kobietę swojego życia? Od kiedy Antek Królikowski rozstał się z Julią Wieniawą, duża grupa jego wielbicieli czekała na potwierdzenie nowego związku. Kiedy do mediów przedostała się informacja o jego relacji z absolwentką prawa… byli zachwyceni. ,,Moje serce jest zajęte. Spotykamy się od kilku tygodni. Chcemy mieć spokój. To nie jest medialny związek", pisał na początku ich relacji.

„Moja dziewczyna nie jest osobą publiczną i staram się dbać o to by czuła się dobrze w moim towarzystwie. Ona też rozumie, że wykonuję taki zawód jaki wykonuję, więc przychodzi ze mną na imprezę otwarciową OFF Camery, ale nie staje ze mną na ściance”, dodawał potem Antek Królikowski w Dzień dobry TVN.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#actorslife #camperlife #friends ❤️😜🎬

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Wielbicieli Antoniego Królikowskiego nurtuje pytanie… czy para zdecyduje się na poważny krok?! Niektórzy spekulują, że zakochani są już po ślubie! Tym bardziej, że fani dostrzegli jeden szczegół na zdjęciu, które aktor zamieścił na swoim Instagramie. Rzeczywiście na jego dłoni widać obrączkę. Okazuje się, że to jedynie charakteryzacja do nowej produkcji.

,,#actorslife #camperlife #friends ❤️😜🎬", opatrzył fotografię hashtagami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W końcu !!! 🐰❤️🤣 #cosiedziejewvegaszostajewvegas

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#nocnyspacer 🐰❤️🐭

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.