Anna Lewandowska, życie Anny Lewandowskiej, być jak Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI!

Annę Lewandowską czeka poważna operacja. Co dolega żonie Roberta Lewandowskiego?

Gabriela Czernecka 2 grudnia 2017 18:00
Anna Lewandowska, życie Anny Lewandowskiej, być jak Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

 

Annę Lewandowską czeka operacja? Wszystko na to wskazuje. Taką informacją trenerka podzieliła się z fanami w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie wraz z mężem Robertem Lewandowskim gościli kilka dni temu. Co dolega Annie Lewandowskiej?

 

Polecamy: Wiemy, jak Ania Lewandowska dba o urodę! Poznajcie jej sposoby na perfekcyjny wygląd!

 

Anna Lewandowska podda się operacji

Anna Lewandowska zapisała się w pamięci Polaków nie tylko jako żona Roberta Lewandowskiego, ale także trenerka i propagatorka zdrowego trybu życia. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych - wie, jak pogodzić wychowywanie dziecka, tworzenie kolejnych treningowych projektów i prowadzenie własnej marki. Nic dziwnego, że dla wielu kobiet jest najlepszą motywacją, by zawalczyć o siebie. Niestety Anna Lewandowska w programie Kuby Wojewódzkiego wyjawiła fanom, że czeka ją operacja! Co dolega żonie Roberta Lewandowskiego?

 

Okazuje się, że kilka lat temu, gdy Lewandowska trenowała karate i brała udział w zawodach Polski zdarzyło się, że aż czterokrotnie miała złamany nos! Trenerka przez liczne kontuzje, będzie musiała skorygować przegrodę nosową. Żonę Roberta czeka więc operacja. Cały czas czeka mnie powiedzmy, może kiedyś, operacja, bo mam krzywą przegrodę. „Cały czas czeka mnie powiedzmy, może kiedyś, operacja, bo mam krzywą przegrodę”, mówiła Kubie Wojewódzkiemu. Dziennikarz odpowiedział „Nie widać”. 

Anna Lewandowska: Całe szczęście.

Kuba Wojewódzki: Ona jet w środku krzywa?

A. Lewandowska: Tak, naprawdę.

K. Wojewódzki: I jak to przeżywasz? Chrapiesz?

A. Lewandowska: Czasami zdarza mi się”. 

 

Szybko okazało się, że trenerka ma również problem z ...palcami! „Zobacz jakie wszystkie powybijane palce, zobacz jakie krzywe, dlatego nie pokazuje”, mówiła do Kuby Wojewódzkiego w materiale, który można było zobaczyć tylko na playerze. 

 

Polecamy również: Anna Lewandowska podzieliła się z fanami zdjęciami z przeszłości! Nie uwierzycie, jak wtedy wyglądała!

 

Anna Lewandowska: karate czy MMA?

 

Czy trenerka zamierza więc jeszcze powrócić do karate? „Sentymentalnie do tego podchodzę, ćwiczyłam 18 lat karate, czasami trenuje sama dla siebie, ale nie startuje jako reprezentantka Polski, ale podchodzę do tego bardzo sentymentalnie. Teraz skupiam się na innych dyscyplinach”, mówiła Anna Lewandowska.

 

Coraz częściej na Instagramie Lewandowskiej mamy okazję oglądać krótkie filmiki, na których się boksuje. Czy niebawem wystartuje w MMA jak Joanna Jędrzejczyk? 

Anna Lewandowska, FACEBOOK

 

Polecamy:  Anna i Robert Lewandowscy zainwestowali w luksusowy apartament na Złotej 44! Te wnętrza robią wrażenie!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.