Anne Heche nie żyje
Fot. Matt Baron/Shutterstock/Rex Features/East News
Pożegnanie

Anne Heche nie żyje. Aktorka odeszła w wieku 53 lat

„Niebo ma nowego Anioła”, żegnają ją przyjaciele

Olga Figaszewska 12 sierpnia 2022 20:38
Anne Heche nie żyje
Fot. Matt Baron/Shutterstock/Rex Features/East News

Na początku sierpnia Anne Heche spowodowała wypadek samochodowy. Aktorka trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami. Pozostawała w śpiączce, a rodzina informowała o tym, że znajduje się w krytycznym. Lekarze nie dawali jej szans na przeżycie. Amerykańska gwiazda odeszła w wieku 53 lat. Bliscy Anne Heche potwierdzili wiadomość w rozmowie z mediami.

Anne Heche nie żyje. Miała 53 lata

Aktorka została odłączona od aparatury, która podtrzymywała jej życie. Anne Heche od tygodnia znajdowała się w stanie śpiączki. W wyniku wypadku doznała ciężkich obrażeń wewnętrznych i poparzeń. Rzecznik prasowy przekazał niedawno oświadczenie rodziny, w którym bliscy informowali, że w wyniku wypadku, Anne doznała poważnego uszkodzenia mózgu związanego z niedotlenieniem, a jej stan był uznawany za krytyczny. „Nie oczekuje się, że przeżyje. W związku z podjętą przez nią dawno decyzją o oddaniu narządów, jest podtrzymywana przy życiu w celu ustalenia, czy są one zdolne do pobrania”, pisano.

„Anne miała ogromne serce i swoją hojną duszą wpływała na każdego, kogo spotkała. Bardziej niż swój niezwykły talent jako cel życia postrzegała szerzenie dobroci i radości – zwłaszcza akceptacji tego, kogo kochasz”, dodawali niedawno bliscy gwiazdy.

Zobacz też: Anne Heche przebywa w śpiączce po wypadku. Na koncie ma wiele cenionych kreacji, była w związku z Ellen DeGeneres

Anne Heche, 2022
Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Teraz zagraniczne media podały informację o śmierci aktorki. Wiadomość potwierdzili bliscy Anne Heche w rozmowie z The Guardian. Gwiazdę w poruszających słowach pożegnała przyjaciółka, Nancy Davis.

„Niebo ma nowego Anioła. Moja kochająca, miła, zabawna, ujmująca i piękna przyjaciółka poszła do nieba. Będę za nią tęsknić i pielęgnować wszystkie piękne wspomnienia. Anne była zawsze najmilszą, najbardziej troskliwą osobą, która zawsze wydobywała ze mnie to, co najlepsze.

Była bardzo wspierająca we wszystkim, robiła, co mogła, by pomóc @racetoerasems. Zawsze mówiła "tak", gdy miała pewność, że może wnieść coś swoim talentem i kreatywnym geniuszem, aby pomóc znaleźć lekarstwo na stwardnienie rozsiane. Moje serce jest złamane”, napisała na Instagramie.

Zobacz też: „Nie spodziewamy się, że przeżyje”. Rodzina Anne Heche wydała oświadczenie  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…