Anne Hathaway
Fot. East News
O NIEJ SIĘ MÓWI

Anne Hathaway spodziewa się drugiego dziecka!

Aktorka przekazuje też ważną wiadomość dla innych rodziców

Ksenia Krasko 25 lipca 2019 12:56
Anne Hathaway
Fot. East News

Anne Hathaway właśnie ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka! Wraz z mężem, Adamem Shulmanem, przygotowują się do powiększenia rodziny. Aktorka opublikowała urocze selfie na swoim Instagramie, pokazując zaokrąglony brzuszek.

Anne Hathaway po raz drugi zostanie mamą

Anne Hathaway i Adam Schulman wychowują już trzyletniego syna Jonathana, który urodził się cztery lata po ich ślubie. Aktorka poślubiła aktora i biznesmena we wrześniu 2012 roku, podczas kameralnej ceremonii w prywatnej posiadłości w Kalifornii.

Hathaway nie tylko poinformowała fanów o drugiej ciąży, ale też przyznała się do problemów zdrowotnych z tym związanych. „To nie jest dla filmu... Żarty na bok, chcę powiedzieć wszystkim, którzy przeszli przez piekło, związane z nieudanymi próbami zajścia w ciążę i niepłodnością, że żadna z moich ciąż nie była łatwa”, ujawniła aktorka pod czarno-białym zdjęciem. „Przesyłam wam dużo miłości”, dodała.

Jakiś czas temu, aktorka szczerze wyznała w programie Ellen DeGeneres, że macierzyństwo zmieniło jej spojrzenie na wiele rzeczy. „Czujesz się pewniej. Na przykład na siłowni w West Hollywood, gdzie mieszkam, często widzę osoby ze stosem mięśni. Wcześniej ich wygląd powodował strach, ale teraz mówię sobie: Miałaś siłę, by urodzić dziecko. Więc nie obchodzi mnie, jak wyglądam, bo czuję się świetnie”, powiedziała wtedy Hathaway.

Gratulujemy! 

Fot. Matt Baron/BEI/REX/Shutterstock/East News

Anne Hathaway w czarno-białej sukni  czarnych sandałach z błyszczącym obcasem
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.