Anna Wendzikowska odchodzi z Dzień Dobry TVN
Fot. Pawel Wodzynski/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Anna Wendzikowska żegna się z Dzień Dobry TVN: „Czasem życie pisze scenariusz niespójny z naszymi planami”

W programie pracowała niemal 15 lat

Rafał Kowalski 4 sierpnia 2022 12:55
Anna Wendzikowska odchodzi z Dzień Dobry TVN
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Widzowie cenili ją za pasję do świata kina i rozmowy z hollywoodzkimi aktorami. Ale to koniec przygody Anny Wendzikowskiej z Dzień Dobry TVN. Po niemal 15 latach pracy dla programu śniadaniowego, dziennikarka musi się z nim rozstać. O kulisach tej decyzji i swoich wspomnieniach z pracy napisała na Instagramie.

Dzień Dobry TVN bez Ani Wendzikowskiej. Powody

Kilka chwil temu Anna Wendzikowska potwierdziła informację serwisu Party.pl. który jako pierwszy ogłosił, że reporterka nie będzie już związana z Dzień Dobry TVN. (przyp. red. cytując wpis zachowujemy jego oryginalny zapis)„to dla mnie trudny post.. nie sądziłam, że kiedyś będę go pisać. jestem wierna, nie lubię zmian, przywiązuję się i zawsze wolę naprawiać niż wymieniać.. ale czasami życie pisze dla nas scenariusz niespójny z naszymi planami i nie warto się z życiem przepychać, bo ono zawsze wie lepiej…”, zaczęła…

Dalej zażartowała na temat stażu swoich związków i połączyła to z jubileuszem, który obchodziłaby już za kilka tygodni. „we wrześniu świętowałabym okrągłą rocznicę mojej pracy w @dziendobrytvn jak podsumować 15 lat? nie umiem. to mój najdłuższy związek 😂 więc wrzucam kilka zdjęć, które pokazują jak bardzo kochałam robić to, co robiłam.. a na końcu jedno z moich pierwszych zdjęć ze studia. niech to posłuży jako podsumowanie. i came a long way 🙏”, napisała Anna Wendzikowska.

Praca na żywo w telewizji śniadaniowej nauczyła dziennikarkę wielu rzeczy. „dziękuję! za wszystkie lekcje, lekcje zawodu i lekcje życia, za każdą szansę, za każdy wywiad, a były ich tysiące - rozmawiałam chyba z każdym możliwym hollywoodzkim aktorem, każda rozmowa była dla mnie cenna. wezmę wszystko, czego się nauczyłam i zrobię z tego coś jeszcze lepszego! i choć uroniłam kilka łez, wiadomo kawał życia zostawiam za sobą, to uczuciem dominującym jest wdzięczność.  jestem wdzięczna przede wszystkim Wam, którzy mnie oglądaliście i wspieraliście przez te wszystkie lata.. bez Was nie byłoby nic! pokornie proszę o Wasze wsparcie na kolejnych etapach mojej wędrówki…”, zakończyła, nie zdradzając swoich dalszych planów.

SPRAWDŹ TEŻ: Anna Wendzikowska szczerze o rozstaniu z partnerem: „Są rzeczy, które są dla mnie nieakceptowalne”

Gwiazdy żegnają Anię Wendzikowską po jej odejściu z Dzień Dobry TVN

Pod wpisem reporterki pojawiło się wiele słów wsparcia w tym trudnym dla niej momencie. Pośród komentarzy znalazły się też te autorstwa prowadzących program.

„Oj Aniu😢”, napisała smutna Gosia Ohme. „ogromnie żałuję, praca z Tobą była przyjemnością i zaszczytem. Wiem, ze świetnie poradzisz sobie wszędzie, gdzie trafisz, mocno trzymam kciuki za Twój rozwój i szczęście”, dodała Anna Kalczyńska.

Będzie Wam brakowało materiałów przygotowywanych przez Annę Wendzikowską?

ZOBACZ TEŻ: Anna Wendzikowska robi sobie przerwę od mediów. Fala krytyki ją przerosła... „Przyszła taka chwila, że muszę się na jakiś czas pożegnać”, czytamy

Ania Wendzikowska traci pracę w TVN
Fot. OLSZANKA/EAST NEWS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…