Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Anna Wendzikowska wróciła do byłego partnera?!

Komentarz dziennikarki nie pozostawia co do tego wątpliwości...

Konrad Szczęsny 30 stycznia 2019 19:06
Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska

Aż trudno w to uwierzyć! Pod koniec października Anna Wendzikowska została po raz drugi mamą. Wówczas na świat przyszła jej druga córka, Antonina. Niestety, w listopadzie okazało się, że dwa tygodnie po narodzinach dziecka dziennikarkę Dzień Dobry TVN opuścił ojciec dziecka, Jan Bazyl. Kulisy zakończenia tej relacji do dzisiaj budzą wiele emocji. Wiele wskazuje jednak na to, że celebrytka nie ociera łez i znalazła pocieszenie w ramionach... byłego chłopaka!

Anna Wendzikowska wróciła do Jana Bazyla?

Wiele zdradził podpis pod jednym z najnowszych zdjęć, które Anna Wendzikowska zamieściła na swoim profilu na Instagramie.

„Nie chciało mi się wstać dzisiaj o 7 rano, ale kiedy w pięknym porannym słońcu byliśmy pierwszymi osobami wyjeżdżającymi wyciągiem na stok, a potem szusowaliśmy w świeżutkim, niewyjeżdżonym śniegu wcale, a wcale nie żałowałam tej wczesnej pobudki..”, napisała.

Liczba mnoga wywołała pewną konsternację, bo mało kto nikt nie miał wątpliwości, że nie chodzi o córki dziennikarki. Zawsze mogli to być jednak przyjaciele.

Szybko rozgorzała na ten temat dyskusja. Jedna z obserwujących celebrytkę osób napisała:

„Fajnie, że macie możliwość zostawić Dziewczynki z kimś i gdzieś pójść na wyjeździe tak całkiem we dwoje. Udanego szusowania”.

Anna Wendzikowska odpisała, że dzieci są z nianią, po czym zamieściła komentarz, który sugerował, że być może osoba, z którą przebywa na stoku, jest kimś więcej niż dobrym znajomym...

„To są krótkie chwile, ale życie składa się z chwil😜 jest cudownie! Zimno, mnóstwo śniegu, mało ludzi i słońce 😊😊”, napisała.

Wszelkie wątpliwości rozwiała jednak kolejna zamieszczona na profilu fotografia!

Anna Wendzikowska o swoim chłopaku

Na załączonym zdjęciu Anna Wendzikowska w stroju kąpielowym prezentuje swoje wdzięki w basenie.

„Kto robi ci zdjęcia? Ja też bardzo lubię robić i oglądać zdjęcia. Niestety nie ma kto ich robić, bo już mają dość robienia zdjęć”, pożaliła się dociekliwa fanka.

Na odpowiedź celebrytki nie trzeba było długo czekać!

„Mój facet. Też nie lubi, chociaż ma do tego talent”, odpisała.

I dodała w innym komentarzu, w którym ktoś pochwalił zamieszczone zdjęcie „Dzięki :) Powiem mu”.

Kim jest wybranek dziennikarki? Wiele (choćby zdjęcia widoczne poniżej) wskazuje na to, że może być to... Jan Bazyl, z którym rozstała się w listopadzie! Czy to oznacza, że stara miłość nie rdzewieje i postanowili dać sobie kolejną szansę?  

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl znowu są parą?
Fot. Instagram @annawendzikowska

(Screeny za portalem Pudelek)

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl znowu są parą?
Fot. Instagram @annawendzikowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?