Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @anna.wendzikowska
Z życia gwiazd

Anna Wendzikowska szczerze o rozstaniu z partnerem: „Są rzeczy, które są dla mnie nieakceptowalne”

„To, co wydarzyło się przez dwa ostatnie lata mojego życia, to koszmar”

Marta Nawacka 5 maja 2022 09:05
Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @anna.wendzikowska

Annę Wendzikowską widzowie mogli poznać jako Monikę z M jak Miłość, z czasem jednak postanowiła pójść inną drogą i dziś jest prowadzącą Dzień Dobry TVN. Choć dziennikarka na co dzień spełnia się zawodowo i z powodzeniem łączy pracę z macierzyństwem, to w jej życiu nie brakowało trudnych chwil. O jednej z nich, rozstaniu z ojcem swojej drugiej córeczki, opowiedziała w rozmowie z serwisem ofemin.pl. Okazuje się, że przyczyna zakończenia związku była dla niej trudna...

Anna Wendzikowska z powodzeniem łączy pracę z macierzyństwem

Prowadząca Dzień Dobry TVN cieszy się sporym uznaniem i sympatią widzów. Od lat prowadzi wywiady z największymi gwiazdami show-biznesu, jak na przykład Angeliną Jolie, Ryanem Goslingiem czy Kate Winslet. Prywatnie Anna Wendzikowska była związana z Christopherem Combe, a następnie związała się z Patrykiem Ignaczakiem. Ich związek jednak nie przetrwał, a jego owocem jest 7-letnia córka Kornelia. Po jakimś czasie dziennikarka próbowała ułożyć sobie życie u boku Jana Bazyla, z którym ma 4-letnią córkę Antosię. Niestety relacja z ojcem drugiej pociechy także nie przetrwała... Krótko po narodzinach dziewczynki jej rodzice się rozstali. I choć później jeszcze do siebie wrócili, to z czasem okazało się, że ich związku nie da się już uratować.

Wówczas Anna Wendzikowska zdecydowała się na specjalne oświadczenie. „Chcę wam coś powiedzieć, co wiele z was i tak już zauważyło. Wiele z was do mnie pisało, że widać, że jestem smutna, że coś się dzieje złego. Część z was się domyśliła, więc chcę to po prostu powiedzieć, a nie bać się i zastanawiać, na którym portalu o tym przeczytam. Stało się tak, że już jakiś czas temu zostałam sama z dziewczynkami. W sumie tyle. Nie chcę tak naprawdę wchodzić w szczegóły i nie chcę więcej komentować i ujawniać, bo wiadomo, że to są takie raz, że prywatne sprawy, a dwa bardzo dla mnie trudne i bolesne i rzeczywiście nie przychodzę teraz najłatwiejszego momentu w życiu”, napisała.

Czytaj też: Syn Andrzeja Strzeleckiego spełnił marzenie zmarłego taty. „Zrobiliśmy to! Tak jak było zaplanowane!”

Anna Wendzikowska
Fot. Instagram/Anna Wendzikowska/@aniawendzikowska

Anna Wendzikowska z córkami

Anna Wendzikowska gorzko o trudnym rozstaniu

Dziennikarka nie powiedziała wprost, co było przyczyną rozpadu jej związku z Janem Bazylem. W nowym odcinku podcastu Tak Mamy dla portalu ofeminin.pl wyznała jednak, że to był dla niej bardzo trudny czas, a sama relacja z mężczyzną również nie należała do najłatwiejszych: „To, co wydarzyło się przez dwa ostatnie lata mojego życia, to koszmar (…) W trudnych momentach okazywało się, że ta druga osoba nie jest w stanie za bardzo ogarnąć rzeczywistości”. Po pierwszym rozstaniu Anna Wendzikowska i ojciec jej drugiej córki postanowili jeszcze spróbować naprawić swój związek, jednak takie rozwiązanie okazało się pomocne tylko na chwilę. „Nasze pierwsze rozstanie przypadło tuż po narodzinach mojej młodszej córeczki. Ale jak poszliśmy na terapię, to przez jakiś czas nam się układało. Potem, jak zaczęła się pandemia, ta trudna sytuacja spowodowała, że znowu strzeliły bezpieczniki, że tak powiem”, wyznała prowadząca Dzień Dobry TVN w tej samej rozmowie.

Główną przyczyną rozpadu ich relacji było to, czego Anna Wendzikowska dowiedziała się o partnerze. Choć nie zdradziła, o co chodziło, to wszystko wskazuje na to, że było to coś poważnego, skoro parze nie udało się porozumieć. „Potem dowiedziałam się wielu rzeczy, których nie wiedziałam wcześniej. Generalnie, gdy byłam w ciąży, kiedy byliśmy jeszcze przecież dosyć krótko razem, to… Nie, nie chcę mówić, to nie ma sensu. Natomiast to mi dało dobitnie świadomość, że innej drogi nie ma i że mam zupełnie inny system wartości. Choć wydaje mi się, że jestem dość tolerancyjna, to są pewne rzeczy, które są dla mnie nieakceptowalne. I na tym się po prostu budować nie da”, zwierzyła się w podcaście Tak Mamy 

Zobacz także: Dlaczego księżniczka Charlotte nie nosi różu? Powód jest zaskakujący…

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.