Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem Jane Bazylem. Kulisty rozstania pary
Fot. Instagram @annawendzikowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Wendzikowska się zaręczyła?!

Dziennikarka uchyliła rąbka tajemnicy na Instagramie

Sabina Zięba 5 marca 2020 13:15
Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem Jane Bazylem. Kulisty rozstania pary
Fot. Instagram @annawendzikowska

Choć Anna Wendzikowska jest mamą dwójki dzieci, nie miała szczęścia w miłości. Kiedy wydawało się, że na jej drodze stanął ten jedyny, wkrótce media obiegała wiadomość o rozstaniu. Teraz okazuje się, że dziennikarka w końcu odnalazła stabilizację! Szczęśliwą wiadomością podzieliła się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych.

Zaręczyny Anny Wendzikowskiej

Gdy Anna Wendzikowska pracowała w Londynie, przez trzy lata była żoną Christophera Combe'a. Następnie w 2010 roku w jej życiu pojawił się kolejny mężczyzna, którego tożsamości nigdy nie zdradziła. Choć planowali wspólną przyszłość, ta więź również nie przetrwała.

W 2015 roku dziennikarka urodziła swoją pierwszą córkę, Kornelię, która jest owocem jej związku z Patrykiem Ignaczakiem. Niestety kilka miesięcy później relacja z wokalistą zespołu Audiofeels się rozpadła. Wówczas przez rok była singielką, aż do momentu, gdy w 2017 roku poznała biznesmena, Jana Bazyla. Zakochali się w sobie i Anna w październiku 2018 roku urodziła drugą córkę, Antoninę. Zaledwie miesiąc po porodzie, media donosiły o rozstaniu. Parze udało się jednak pokonać przeszkody i do siebie wrócili.

Wspólnie często udają się w dalekie podróże, które Wendzikowska chętnie relacjonuje na swoim Instagramie. Nie inaczej jest tym razem - dziennikarka przebywa obecnie na Mauritiusie. Jedna z fotografii wywołała szczególne zainteresowanie obserwatorów. Widzimy na niej Annę na dużym hamaku w bajkowej scenerii. Jeden z dociekliwych fanów, spytał: „Kto Pani robi takie rewelacyjne zdjęcia? Należy zatrudnić na stałe”, na co gwiazda odparła: „Już zrobione, bo to narzeczony”.

Serdecznie gratulujemy!  

Anna Wendzikowska, zaręczyny
Fot. Instagram @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska z partnerem

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl - wspólne zdjęcia pary
Fot. Instagram @annawendzikowska

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!