Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem Jane Bazylem. Kulisty rozstania pary
Fot. Instagram @annawendzikowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Wendzikowska się zaręczyła?!

Dziennikarka uchyliła rąbka tajemnicy na Instagramie

Sabina Zięba 5 marca 2020 13:15
Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem Jane Bazylem. Kulisty rozstania pary
Fot. Instagram @annawendzikowska

Choć Anna Wendzikowska jest mamą dwójki dzieci, nie miała szczęścia w miłości. Kiedy wydawało się, że na jej drodze stanął ten jedyny, wkrótce media obiegała wiadomość o rozstaniu. Teraz okazuje się, że dziennikarka w końcu odnalazła stabilizację! Szczęśliwą wiadomością podzieliła się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych.

Zaręczyny Anny Wendzikowskiej

Gdy Anna Wendzikowska pracowała w Londynie, przez trzy lata była żoną Christophera Combe'a. Następnie w 2010 roku w jej życiu pojawił się kolejny mężczyzna, którego tożsamości nigdy nie zdradziła. Choć planowali wspólną przyszłość, ta więź również nie przetrwała.

W 2015 roku dziennikarka urodziła swoją pierwszą córkę, Kornelię, która jest owocem jej związku z Patrykiem Ignaczakiem. Niestety kilka miesięcy później relacja z wokalistą zespołu Audiofeels się rozpadła. Wówczas przez rok była singielką, aż do momentu, gdy w 2017 roku poznała biznesmena, Jana Bazyla. Zakochali się w sobie i Anna w październiku 2018 roku urodziła drugą córkę, Antoninę. Zaledwie miesiąc po porodzie, media donosiły o rozstaniu. Parze udało się jednak pokonać przeszkody i do siebie wrócili.

Wspólnie często udają się w dalekie podróże, które Wendzikowska chętnie relacjonuje na swoim Instagramie. Nie inaczej jest tym razem - dziennikarka przebywa obecnie na Mauritiusie. Jedna z fotografii wywołała szczególne zainteresowanie obserwatorów. Widzimy na niej Annę na dużym hamaku w bajkowej scenerii. Jeden z dociekliwych fanów, spytał: „Kto Pani robi takie rewelacyjne zdjęcia? Należy zatrudnić na stałe”, na co gwiazda odparła: „Już zrobione, bo to narzeczony”.

Serdecznie gratulujemy!  

Anna Wendzikowska, zaręczyny
Fot. Instagram @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska z partnerem

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl - wspólne zdjęcia pary
Fot. Instagram @annawendzikowska

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.