Anna Wendzikowska
Fot. Insatgram @aniawendzikowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Wendzikowska pokazała urocze zdjęcie z córeczką po nieprzespanej nocy!

Zaprezentowała się w naturalnej odsłonie!

Olga Figaszewska 24 listopada 2018 12:45
Anna Wendzikowska
Fot. Insatgram @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska niedawno po raz drugi została mamą. Powitała na świecie córeczkę, Antosię. Szczęśliwą nowiną również podzieliła się w mediach społecznościowych. Po kilku dniach dziennikarka wróciła do pracy. Nie brakuje jej energii, nowych pomysłów i trzeba przyznać że wygląda zjawiskowo, wręcz promienieje. Na jej Istagramie często możemy zobaczyć urocze fotografie z córeczkami. Jednak zdjęcie, o którym mowa, znacząco różni się od pozostałych. 

Anna Wendzikowska bez makijażu 

Chociaż dziennikarce nie brakuje sił, to bywają dni kiedy również mierzy się z urokami macierzyństwa. I nie zamierza tego ukrywać. Anna Wendzikowska opublikowała na InstaStories fotografię z najmłodszą pociechą. Mała Antosia słodko drzemie w objęciach mamy.

„Dlaczego by po nieprzespanej nocy nie popłakać jeszcze kilka godzin z rana?”, napisała. Gwiazda miała za sobą ciężką noc. To zna każda młoda mama. Jednak Anna Wendzikowska do wszystkiego podchodzi z optymizmem. Zaprezentowała się w naturalnej odsłonie: bez makijażu i perfekcyjnej fryzury. W każdym wydaniu prezentuje się rewelacyjnie!  

Anna Wendzikowska z córką
Fot. Instagram

Anna Wendzikowska
Fot. Anna Wendzikowska/Instagram, IsntaStories @aniawendzikowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.