Anna Wendzikowska
Fot. Insatgram @aniawendzikowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Wendzikowska pokazała urocze zdjęcie z córeczką po nieprzespanej nocy!

Zaprezentowała się w naturalnej odsłonie!

Olga Figaszewska 24 listopada 2018 12:45
Anna Wendzikowska
Fot. Insatgram @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska niedawno po raz drugi została mamą. Powitała na świecie córeczkę, Antosię. Szczęśliwą nowiną również podzieliła się w mediach społecznościowych. Po kilku dniach dziennikarka wróciła do pracy. Nie brakuje jej energii, nowych pomysłów i trzeba przyznać że wygląda zjawiskowo, wręcz promienieje. Na jej Istagramie często możemy zobaczyć urocze fotografie z córeczkami. Jednak zdjęcie, o którym mowa, znacząco różni się od pozostałych. 

Anna Wendzikowska bez makijażu 

Chociaż dziennikarce nie brakuje sił, to bywają dni kiedy również mierzy się z urokami macierzyństwa. I nie zamierza tego ukrywać. Anna Wendzikowska opublikowała na InstaStories fotografię z najmłodszą pociechą. Mała Antosia słodko drzemie w objęciach mamy.

„Dlaczego by po nieprzespanej nocy nie popłakać jeszcze kilka godzin z rana?”, napisała. Gwiazda miała za sobą ciężką noc. To zna każda młoda mama. Jednak Anna Wendzikowska do wszystkiego podchodzi z optymizmem. Zaprezentowała się w naturalnej odsłonie: bez makijażu i perfekcyjnej fryzury. W każdym wydaniu prezentuje się rewelacyjnie!  

Anna Wendzikowska z córką
Fot. Instagram

Anna Wendzikowska
Fot. Anna Wendzikowska/Instagram, IsntaStories @aniawendzikowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?