Anna Wendzikowska
Fot. Insatgram @aniawendzikowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Wendzikowska pokazała urocze zdjęcie z córeczką po nieprzespanej nocy!

Zaprezentowała się w naturalnej odsłonie!

Olga Figaszewska 24 listopada 2018 12:45
Anna Wendzikowska
Fot. Insatgram @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska niedawno po raz drugi została mamą. Powitała na świecie córeczkę, Antosię. Szczęśliwą nowiną również podzieliła się w mediach społecznościowych. Po kilku dniach dziennikarka wróciła do pracy. Nie brakuje jej energii, nowych pomysłów i trzeba przyznać że wygląda zjawiskowo, wręcz promienieje. Na jej Istagramie często możemy zobaczyć urocze fotografie z córeczkami. Jednak zdjęcie, o którym mowa, znacząco różni się od pozostałych. 

Anna Wendzikowska bez makijażu 

Chociaż dziennikarce nie brakuje sił, to bywają dni kiedy również mierzy się z urokami macierzyństwa. I nie zamierza tego ukrywać. Anna Wendzikowska opublikowała na InstaStories fotografię z najmłodszą pociechą. Mała Antosia słodko drzemie w objęciach mamy.

„Dlaczego by po nieprzespanej nocy nie popłakać jeszcze kilka godzin z rana?”, napisała. Gwiazda miała za sobą ciężką noc. To zna każda młoda mama. Jednak Anna Wendzikowska do wszystkiego podchodzi z optymizmem. Zaprezentowała się w naturalnej odsłonie: bez makijażu i perfekcyjnej fryzury. W każdym wydaniu prezentuje się rewelacyjnie!  

Anna Wendzikowska z córką
Fot. Instagram

Anna Wendzikowska
Fot. Anna Wendzikowska/Instagram, IsntaStories @aniawendzikowska

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.