Z OSTATNIEJ CHWILI

„Cieszę, że możecie się tego dowiedzieć ode mnie”. Anna Starmach jest w ciąży!

Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 2 sierpnia 2018 10:55
Anna Starmach, VIVA! 24/2014, jamnik
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Anna Starmach jest w ciąży! Jurorka MasterChef i MasterChef Junior podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością. Na Instagramie Starmach pojawiło się jej urocze zdjęcie z mężem. „Cieszę, że możecie się tego dowiedzieć ode mnie: Już wkrótce będziemy rodzicami”, podpisała fotografię. To będzie pierwsze dziecko Anny Starmach i jej męża Piotra Kuska. Chłopiec czy dziewczynka?

Anna Starmach w ciąży. Chłopiec czy dziewczynka?

„Uśmiechy nie schodzą nam z twarzy, jesteśmy bardzo szczęśliwi nie nie możemy się doczekać aż powitamy na świecie nasze maleństwo!”, pisze Anna Starmach. Jurorka programów kulinarnych podzieliła się z internautami wspaniałą wiadomością. Anna Starmach jest w ciąży! To będzie pierwsze dziecko gwiazdy TVN i jej męża, Piotra Kuski. Przypomnijmy, że para zaledwie rok temu stanęła na ślubnym kobiercu. Uroczystość odbyła się 2 września 2017 roku z dala od mediów, które o ceremonii dowiedziały się z social mediów. 

Partnerem Anny Starmach jest Piotr Kusek. Kim jest mąż gwiazdy TVN? To biznesmen, menedżer w znanej firmie informatycznej. Anna i Piotr są razem od kilku lat, a zaręczyli się w Walentynki. Ekspertka kulinarna wyznała w jednym z wywiadów, że swoje życie prywatne chce pozostawić w tej sferze i tego stara się trzymać. I tak choćby o ślubie pary dowiedzieliśmy się z social mediów. Taką samą decyzję para podjęła dzieląc się wiadomością o ciąży.

Anna Starmach niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Jak na razie płeć dziecka pary nie jest znana. Serdecznie gratulujemy!  

Anna Starmach, VIVA! 24/2014
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!