Anna Starmach
Fot. Instagram @anna_starmach
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anna Starmach urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

„Prawdziwe życie pisze piękniejsze historie od samego Andersena...”

Olga Figaszewska 13 listopada 2018 11:45
Anna Starmach
Fot. Instagram @anna_starmach

Anna Starmach urodziła! Gwiazda TVN podzieliła się z fanami tą cudowną wiadomością za pośrednictwem Instagrama! Znamy płeć i imię dziecka. Chłopiec czy dziewczynka? 

Anna Starmach urodziła: płeć i imię dziecka

Jeszcze nie tak dawno gwiazda publikowała na swoich kanałach social media urocze ciążowe zdjęcia. „Z każdym dniem jest coraz większy, z każdym dniem jestem coraz bliżej ❤️, pisała. Teraz Anna Starmach i jej mąż Piotr Kusek powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Prowadząca program MasterChef pochwaliła się w mediach społecznościowych uroczym zdjęciem maleństwa! Gwiazda urodziła córeczkę! A fotografię opatrzyła poruszającym podpisem, w którym zdradziła imię swojej pociechy.

„Jagienka! Jesteś z nami od tak niedawna, a już tak wiele zmieniłaś, już tak wiele nas nauczyłaś... Zawsze chciałam życia jak z bajki, a Ty pokazałaś, że prawdziwe życie pisze piękniejsze historie od samego Andersena... 💕

Z tego miejsca chciałam bardzo podziękować pracownikom i personelowi szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie. A w szczególności doktorowi Marcinowi Opławskiemu, Andrzejowi Opalskiemu oraz wspaniałej położnej Annie Jastrzębskiej- zadbaliście o nas najlepiej na świecie!💕”, wyznała.

Serdecznie gratulujemy!

 

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.