Anna Starmach, Viva! 20/2019
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Starmach jest w drugiej ciąży. Pokazała urocze zdjęcie!

Fani składają jej gratulacje

Konrad Szczęsny 3 grudnia 2020 13:02
Anna Starmach, Viva! 20/2019
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Wielka radość u Anny Starmach! Jurorka „MasterChefa” potwierdziła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że już niebawem zostanie po raz drugi mamą. „Miłość i jeszcze więcej miłości”, podpisała fotografię, na której pozuje z mężem i córeczką.

Anna Starmach spodziewa się drugiego dziecka

„Nasza trójka... A tak naprawdę czwórka, bo już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy! Miłość i jeszcze więcej miłości”, napisała pod uroczą fotografią Anna Starmach. Fani od razu pospieszyli z gratulacjami. Niektórzy stwierdzili, że już od jakiegoś czasu mieli podejrzenia, dotyczące stanu błogosławionego gwiazdy...

„Gratulacje! Coś podejrzane były te ogórki kiszone ! Od razu pomyślałam o rodzeństwie Jagienki”, „gratulacje! po tych ogórkowych zachciankach musiało być coś na rzeczy!”, „wiedziałam (!) odkąd mówiłaś o tym, że na okrągło jesz tzatziki i że nadzwyczaj smakują Ci ogórki. Zdrowia życzę”, podkreślali w komentarzach. 

Mąż i córka Anny Starmach

Przypomnijmy, że jurorka „MasterChefa” wychowuje wraz z mężem córeczkę Jagienkę, urodzoną 13 listopada 2018 roku. Anna Starmach i Piotr Kusek ślub wzięli rok wcześniej, 2 września 2017 roku.

Póki co nie wiadomo nic na temat płci drugiego dziecka pary.

Kim jest Anna Starmach? Jej pasją są kulinaria: prowadzi bloga o tej tematyce. Jej talent został zauważony przez producentów polskiej edycji „MasterChefa”, którzy zaangażowali ją do programu jako jedną z jurorek, obok Magdy Gessler i Michela Morana. 

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…