Anna Skura, VIVA! 2016
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Skura pokazała swoje ciało po porodzie

„Nigdy nie przypuszczałam, że kiedyś wrzucę tu takie zdjęcie!”

Olga Figaszewska 23 czerwca 2019 13:15
Anna Skura, VIVA! 2016
Fot. Marta Wojtal

Anna Skura rok temu została mamą. Na świecie pojawiła się jej córeczka, Melody. Autorka popularnego bloga modowego What Anna Wears i podróżniczka na co dzieli się z fanami swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Anna Skura zachwyca obserwatorów pięknymi kadrami. Każde jej zdjęcie jest perfekcyjne. I o tej nieskazitelności obrazów gwiazda postanowiła opowiedzieć w jednym z najnowszych wpisów. Gwiazda pokazała zdjęcie swojej sylwetki po porodzie i bliznę po cesarskim cięciu. 

Anna Skura o powrocie do figury sprzed ciąży

Wiele mówi się o ciążącej na kobietach presji bycia perfekcyjną w każdej strefie życia. Młode mamy w ekspresowym tempie planują powrót do figury sprzed ciąży, popadają w kompleksy i zapominają często o tym, co najważniejsze. Anna Skura niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Gwiazda nie ukrywa, że jej ciało po ciąży było osłabione i nie była w stanie wykonywać najprostszych ćwiczeń. Na wszystko potrzeba czasu. 

,,Boże, jaką ja mam tremę! Nigdy bym nie przypuszczała, że kiedyś wrzucę tu takie zdjęcie! Myślałam, że nawet jeśli po ciąży nie będę miała płaskiego brzucha to schowam się w kącie na siłowni i zostanę tam dopóki nie wrócę do formy! Na pewno nie pokażę się światu.To było głupie, wiem! Dopiero, gdy pierwszy raz w życiu utraciłam tyle swojej sprawności, zobaczyłam, że powrót nie jest taki prosty", napisała Anna Skura na Instagramie. 

,,Zawsze byłam aktywna, ale okazało się,że nie tylko to, ale i geny mają wpływ na to kiedy wrócimy do „formy”. Byłam zdziwiona, że po porodzie po tyg nie miałam płaskiego brzucha, a powrót zajął wiele miesięcy! Nie odpuszczałam. Byłam cierpliwa i systematyczna.  Ale wtedy nie wiedziałam co mogę robić i gdzie tego szukać", dodała. 

Zainspirowana prośbami od swoich czytelniczek stworzyła kolejny projekt. Tak powstał videobook z ćwiczeniami, który Anna Skura wykreowała wraz z trenerem Dariuszem Zielińskim.

,,Teraz przekazuję Wam moje doświadczenie w oparciu o wiedzę mojego trenera Darka Zielińskiego, z którym opracowaliśmy ten materiał. To propozycja unikalnych treningów, które pozwolą wrócić do formy sprzed ciąży lub po długiej przerwie", dodała. 

Fanki są zachwycone szczerością Ani. ,,Wspaniale, ze o tym piszesz i pokazujesz. Bo przecież kazda kobieta po porodzie ma taki sam problem, to przecież fizjologia, obkurczanie sie macicy, kilogramy ktore nam przybywają w trakcie ciąży. Pięknie wyglądasz, ,,Za to zdjęcie i ten wpis masz u mnie duży szacun!", ,,Brawo za odwage❤️i wytrwałość warto było!💕", czytamy. 

My również jesteśmy zachwyceni postawą Ani Skury!  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Boże jaką ja mam tremę!Nigdy bym nie przypuszczała,że kiedyś wrzucę tu takie zdjęcie! myślałam,że nawet jeśli po ciąży,nie będę miała płaskiego brzucha to schowam się w kącie na siłowni i zostanę tam dopóki nie wrócę do formy!😅Na pewno nie pokażę się światu.To było głupie,wiem!Dopiero,gdy pierwszy raz w życiu utraciłam tyle swojej sprawności zobaczyłam,że powrót nie jest taki prosty😭Wiem, że takich kobiet jak ja,jest więcej👋🏾 Zawsze byłam aktywna,ale okazało się,że nie tylko to,ale i geny mają wpływ na to kiedy wrócimy do „formy”.Byłam zdziwiona,że po porodzie po tyg nie miałam płaskiego brzucha,a powrót zajął wiele miesięcy!Nie odpuszczałam.Byłam cierpliwa i systematyczna.Okazało się,że nie mogę od razu wskoczyć na bieżnię,nie mogę robić ćwiczeń,które robiłam wcześniej,bo mogą zaszkodzić.Ciało po ciąży,było osłabione i ledwo robiłam najprostsze ćw.Ale wtedy nie wiedziałam co mogę robić i gdzie tego szukać.Wy swoimi prośbami zainspirowałyście mnie do stworzenia tego videobooka😭Teraz przekazuje Wam moje doświadczenie w oparciu o wiedzę mojego trenera Darka Zielińskiego,z którym opracowaliśmy ten materiał.To propozycja unikalnych treningów, które pozwolą wrócić do formy sprzed ciąży lub po długiej przerwie.Videobook to ok12 ćwiczeń + karta treningów,która będzie Twoim sumieniem Bo wiesz…jeśli nic nie zmienisz, nic się nie zmieni.Pokażę Ci od jakich ćwiczeń zaczęłam,które przyniosły największe efekty i jak je poprawnie robić.To poradnik nie tylko dla mam, ale też dla kobiet, które chcą pracować nad sylwetką a nie wiedzą od czego zacząć.są dokładnie wytłumaczone,by można je samodzielnie wykonywać w domu bez użycia przyrządów.Nie bój się,że są „łatwe”, systematycznie robione naprawdę przyniosą efekty! .... KUP VIDEOBOOKA tutaj lub link w bio. https://whatannawears.com/sklep/ • Cena przez pierwsze 2 tyg.- w promocyjnej cenie 49,90 (potem będzie 59,90)to tak naprawdę cena za 20 min treningu z trenerem, a dostęp masz na zawsze! Plus hit! ćw.na garbienie się i karta treningow! •Teraz Przez 2 tyg można zamówić też preorder drugiego videoBooka w pakiecie z pierwszym w specjalnej cenie 79,90.to kontynuacja ćw, ale już w bardziej zaawansowanej formie.

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI 🧿 (@whatannawears)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI 🧿 (@whatannawears)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wprawdzie raczę Was moimi opowieściami i widokami z magicznych Malediwów 🌊, bo faktycznie ten wyjazd to jak piękny sen, ale....muszę Wam napisać, bo inaczej oszaleję!🙈 .... Zdążyłam wrócić do Warszawy 🇵🇱, rozpakować prezent na Dzień Dziecka z Melody 🙊, nagrać wywiad do @magazyngala 🎬, nie zdążyć na samolot do Abidjanu (stolicy wybrzeża Kości Słoniowej) 😱, spędzić noc w Lizbonie 🇵🇹 i pisać tę wiadomość kilka dni temu do Was z... Ghany... Nie nadążam za tymi wszystkimi zdarzeniami 🤭😅Słowo teleport nabrał w moim życiu naprawdę nowego znaczenia!!! 😱 .... PS. Kiedy ja siedziałam na lotnisku w Ghanie ✈️, team Whatannawears nadzorował rozładowywanie ciężarówek z kontenera produktów @thenusastore 🐚🌱 Aaa, to wszystko dzieje się naprawdę ! To jest jakieś szaleństwo ! 🤣 .... PS. A na zdjeciu oczywiście z moją ukochaną Melody 🥰 .... #momanddaughtergoals #maldivesresorts #maldives🇲🇻 #maldivesislands #szalenstwo

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI 🧿 (@whatannawears)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!