2 / 4
Copyright @Jacek Piotrowski AGENCJA GAZETA

Anna Przybylska o karierze i... gwiazdorzeniu

Kiedy pierwszy raz trafiła na plan filmowy miała 17 lat! Nie umiała jeszcze tego docenić. „Byłam brzeszczotliwą panienką. Niesforną, pogiętą - krótkie włosy, szyja skrzywiona. Takie pisklę, z którego nie wiadomo co się wykluje”, opowiadała w „Vivie!”.

Czy robiła z siebie gwiazdę? „Zaczynałam. Stroiłam fochy. To nie tak, tamto - inaczej. Za ciepło, za zimno. Głodna jestem. Chcę do domu. Zachowywałam się jak gówniara, cudowne dziecko, któremu wszyscy powinni ustępować. Kiedy więc czekałam na propozycje zawodowe, spokorniałam. Mówiłam sobie: Ania, hola, hola, ty się wyluzuj. Musiałam się wyciszyć, spojrzeć w siebie, zastanowić się nad tym, kim naprawdę jestem. Myślałam nad swoim stylem życia. To zamknięcie się przed światem pomogło mi uwolnić się od nerwów, stresów, stałam się życzliwsza dla siebie i dla innych”.

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Radosław Piwowarski o Ani Przybylskiej: Chcę zrobić prawdziwy film o niej, a nie love story z rakiem w tle

 

Polecamy też: TYLKO U NAS Czy Jarosław Bieniuk blokuje powstanie filmu o Annie Przybylskiej? Mamy komentarz

 

 

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?