1 / 4
Copyright @Jacek Piotrowski AGENCJA GAZETA

Anna Przybylska o sobie samej

Ciągle musiała być w ruchu. Ciągle musiało się coś dziać wokół niej. „Bardzo lubię robić bałagan po to, by za chwilę posprzątać. Mam naturę aktorki - umiem być otwarta i skryta. Grać i być szczera do bólu. Same skrajności. Poza tym w ogóle jestem wariatką - energiczną, ruchliwą, gadatliwą”, zdradziła w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

„Jestem bardzo uczuciowa, otwarta, kocham ludzi. Moja ciocia, u której swego czasu mieszkałam, zawsze mówiła, że chęć dotykania się, mówienia o sobie, przytulania, obejmowania to nie dewiacja seksualna ani żadne inne zboczenie. Że to bardzo ludzkie. Nienawidzę być sama. W ogóle jestem bardzo rodzinna. Niestety nie mam już tatusia. Umarł mi, kiedy miałam 16 lat. Był niesamowicie charakternym mężczyzną. Strasznie niezależnym, twardym, honorowym. Takiego faceta szukam. Muszę takiego mieć”.


Czy Ania Przybylska miewała kompleksy? „Ależ ja jestem bardzo zakompleksiona. Nie lubię na siebie patrzeć, gdy jestem naga, chociaż zgodziłam się na sesję dla „Playboya”. Do tego stopnia, że sama przed sobą się zakrywam. Kiedy chodzą nago po mieszkaniu, oglądam siebie tylko do ramion. A największy mam kompleks, kiedy porządnie się najem. Wtedy wydaje mi się , że tyję w oczach”, mówiła.

 

Przeczytaj też: Powstała pierwsza biografia Anny Przybylskiej. Kiedy trafi do sprzedaży?

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?