Anna Mucha
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anna Mucha odejdzie z M jak miłość? Występuje w nim od 15 lat...

Wszystko przez nową rolę...

Weronika Kostyra 3 grudnia 2018 09:10
Anna Mucha
Fot. East News

Anna Mucha od lat jest związana z serialem M jak miłość. W postać Magdy wciela się od ponad 15 latach. Czy przyszedł czas ma rozstanie z ulubionym serialem Polaków? Według najnowszych doniesień jest taka możliwość…

Anna Mucha odejdzie z „M jak miłość”?

Jak podał magazyn Party, aktorka przyjęła niedawno rolę w serialu Za marzenia. Wcieli się w nim w piosenkarkę Miss Gabi. „Wokalistka muzyki pop zawojuje otoczenie głosowo i osobowościowo. Myślę, że Gabi nie od razu przypadnie widzom do gustu, bo jak to gwiazda, będzie trudna, ale i intrygująca. Mogę jedynie zdradzić, że pojawię się w wątku z pewnym przystojnym mężczyzną, co bardzo mi się podoba”, powiedziała Anna Mucha o nowej roli. Jej postać pojawi się w drugim sezonie serialu już na wiosnę.

Czy w związku z tym aktorka musiała zrezygnować z innych zobowiązań zawodowych? Anna Mucha występuje w teatrze, niedawno zakończyła też zdjęcia do filmu Misz-masz, czyli Kogel-mogel 3. Jest na co dzień bardzo zajęta i z pewnością niełatwo będzie jej wszystko ze sobą pogodzić. Czy nie będzie musiała zrezygnować z M jak miłość? „W tym serialu pojawiam się i znikam już od 15 lat. M jak miłość zawsze dawało mi poczucie, że mam do czego wracać oraz że ma widzów, którzy zawsze są ze mną. Bardzo to sobie cenię. Dlatego uspokajam, nigdzie nie odlatuję!”, wyjaśniła gwiazda w rozmowie z Party.

Jesteście ciekawi jej roli w serialu Za marzenia? 

Anna Mucha
Fot. East News

Anna Mucha, Viva! styczeń 2018
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!