Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
O TYM JEST GŁOŚNO

Anna Mucha oburzona zachowaniem sąsiadów w czasie epidemii koronawirusa!

„Zaczynam się czuć jak frajer...”

Rafał Kowalski 8 kwietnia 2020 11:28
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha przestrzega zasad izolacji, którą obowiązkowo wprowadził dla wszystkich Polaków rząd. Choć wprowadzone reguły mówią o bezwzględnym nakazie pozostania w domu poza pilnymi przypadkami wyjścia, to sąsiedzi aktorki za nic mają słowa premiera i ministra zdrowia… To bardzo rozzłościło jurorkę Dance Dance Dance.

Ania Mucha o koronawirusie i sąsiadach

Ulubienica publiczności, która mieszka w Warszawie, mimo słonecznej pogody nie wyszła wczoraj ze swojego domu. Obserwowała za to uważnie to, co dzieje się za oknem. Niestety widok, który zastała, pozostawiał wiele do życzenia.

Aktorka była zdegustowana postawą mieszkańców okolicznych bloków, którzy tłumnie spacerowali chodnikiem. „Zdjęcie sprzed chwili. Ursynów. Ludzie! Nie wygłupiajcie się! Siedźta w domu”, napisała na swoim Instagramie. „Zaczynam się czuć jak frajer, siedząc w domu!”, dodała.

Przypominamy, że wśród restrykcji wprowadzonych przez rząd od 1 kwietnia nie można wychodzić z domu inaczej, niż pojedynczo – zakaz nie dotyczy rodziców z dziećmi i osób niepełnosprawnych z opiekunami. Powodem wyjścia musi być coś pilnego – praca, konieczność wizyty u lekarza, w aptece czy duże zakupy w sklepie. Służby monitorujące sytuacja na ulicach mogą zapytać o powód przechadzki. Za nieuzasadnioną grożą mandaty.

Zgadzacie się z postawą Anny Muchy? 

Anna Mucha, widok z okna
Fot. Instastories Anny Muchy

Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.