Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
O TYM SIĘ MÓWI

Czy Anna Mucha planuje ślub?! Zaskakujące doniesienia 

„Ślubne "tak" jest już kwestią czasu”

Redakcja VIVA! 30 września 2020 08:48
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

O ich związku mówi się od wielu miesięcy. Na  początku czerwca w sieci pojawiły się czułe zdjęcia Anny Muchy i nowego ukochanego. Jakub Wons także jest aktorem. Z niektórych informacji wynika, że para jest razem od rok. Teraz media informują, że poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Anna Mucha i Jakub Wons planują ślub?

Anna Mucha i Jakub Wons: planują ślub?

„Ania i Kuba znają się od kilku lat, grali razem w teatrze. Niedługo minie rok, jak są parą. Nie ukrywali się, po prostu wcześniej żaden paparazzi ich nie „ustrzelił”, mówiła kilka miesięcy temu osoba z otoczenia pary w rozmowie „Fleszem”. Jak podawały media Anna Mucha i Jakub Wons podobno zamieszkali razem, a dzieci aktorki zaakceptowały jej ukochanego. Oboje mają za sobą poważne relacje i doczekali się pociech z poprzednich związków. 

„Dzieciaki zdążyły się już poznać i polubić, bo Ania i Kuba spotykają się od roku”, dodał niedawno informator Dobrego Tygodnia.

Niedawno para miała spędzić wspólne wakacje nad morzem. Teraz emocje podgrzały zdjęcia wykonane niedawno przez paparazzi przed jedną z restauracji. Na palcu aktorki zauważono piękny pierścionek. Czy biżuteria widoczna na zdjęciach oznacza kolejny krok w ich relacji? Podobno Jakub Wons ma nosić obrączkę symbolizującą jego uczucie.

„Ślubne "tak" jest już kwestią czasu”, podaje Dobry Tydzień. Zarówno Anna Mucha, jak i Jakub Wons nie komentują doniesień na swój temat. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#letnidzień powróci we wrześniu #letni #dzień #teatr #theatre #mrożek #oldtimersgarage

Post udostępniony przez Jakub Wons (@kubawons)

TAGI #Anna Mucha

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.