Co myślicie o takim żarcie?

Monika Katarzyna Krupska 19 kwietnia 2018 13:30

Co się może wydarzyć, gdy dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph zaczną szukać wrażeń, aby podnieść temperaturę swoich związków? Tego nie wiemy, ale odpowiedzi na te pytania znajdziemy w spektaklu Pikantni, gdzie główne role kobiecie grają Barbara Kurdej-Szatan i Anna Mucha. 

Aktorki od kilku tygodni podróżują razem ze spektaklem. Relacją zza sceny chętnie dzielą się z fanami. Tym razem zamiast kolejnego filmu w stylu „co u nas”, Mucha postanowiła zrobić żart koleżance. 

„Mam chytry plan, żeby Baśkę zgotować na spektaklu. Otóż zamiast wypowiedzieć kwestię: „Jedyne, o co proszę, to żeby pani się przyjrzała mojemu mężowi” powiem: „Jedyne, o co proszę, to żeby pani się przyjrzała mojemu MĘŻU” i zobaczymy, co się będzie działo”, powiedziała Anna. 

Aktorka na scenie dotrzymała swojego postanowienia i przekręciła słowa tekstu sztuki. Słysząc zmienioną wersję Barbara Kurdej-Szatan zaczęła się głośno śmiać. Żart szybko wyłapała publiczność, więc można uznać, że numer się udał. 

Co myślicie o takich psikusach?  

1/5
Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan
Copyright @instagram@taannamucha
1/5

Aktorki grają razem w spektaklu 

2/5
Anna Mucha, Anna Mucha nago, biust Anny Muchy, piersi Anny Muchy
Copyright @Instagram @taannamucha
2/5

Lubią robić sobie żarty 

3/5
Barbara Kurdej-Szatan, Be Active marzec 2018 n n
Copyright @Bernard Hołdys
3/5

Kurdej-Szatan nagrała ostatnio Muchę bez spodni 

4/5
Anna Mucha, Anna Mucha nago, Anna Mucha nago na Instagramie
Copyright @Instagram @taannamucha
4/5

Choć ta poprosiła, aby Basia nie odkręcała kamery 

5/5
Copyright @East News
5/5

Całe szczęście Mucha nie obraziła się na koleżankę za żart 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.