O nich się mówi

Co za numer! Anna Mucha wkręciła Barbarę Kurdej-Szatan

Co myślicie o takim żarcie?

Monika Katarzyna Krupska 19 kwietnia 2018 13:30

Co się może wydarzyć, gdy dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph zaczną szukać wrażeń, aby podnieść temperaturę swoich związków? Tego nie wiemy, ale odpowiedzi na te pytania znajdziemy w spektaklu Pikantni, gdzie główne role kobiecie grają Barbara Kurdej-Szatan i Anna Mucha. 

Aktorki od kilku tygodni podróżują razem ze spektaklem. Relacją zza sceny chętnie dzielą się z fanami. Tym razem zamiast kolejnego filmu w stylu „co u nas”, Mucha postanowiła zrobić żart koleżance. 

„Mam chytry plan, żeby Baśkę zgotować na spektaklu. Otóż zamiast wypowiedzieć kwestię: „Jedyne, o co proszę, to żeby pani się przyjrzała mojemu mężowi” powiem: „Jedyne, o co proszę, to żeby pani się przyjrzała mojemu MĘŻU” i zobaczymy, co się będzie działo”, powiedziała Anna. 

Aktorka na scenie dotrzymała swojego postanowienia i przekręciła słowa tekstu sztuki. Słysząc zmienioną wersję Barbara Kurdej-Szatan zaczęła się głośno śmiać. Żart szybko wyłapała publiczność, więc można uznać, że numer się udał. 

Co myślicie o takich psikusach?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.