O TYM SIĘ MÓWI

Tego się nikt nie spodziewał… Na uczestniczkę Top Model wylała się fala hejtu!

„Bierze wszystkich na litość swoją chorobą”

VIVA! 25 września 2018 18:57

Spektakularne metamorfozy, łzy i stres… Za nami kolejny odcinek siódmej edycji Top Model. Uczestnicy programu mogli wykazać się w sesji zdjęciowej i spróbować swoich sił na wybiegu. Ostatni odcinek wywołał ogromne emocje! Internauci już typują swoich kandydatów do głównej wygranej, ale nie brakuje również słów krytyki.

Uczestniczka Top Model w ogniu krytyki!

Anna Markowska już na castingach zdobyła sympatię jury nietuzinkową urodą, zjawiskową figurą i osobowością. Od 16 roku życia działa w branży mody, jednak pasję do modelingu przerwała choroba. Przez trzy lata Anna Markowska walczyła z nowotworem złośliwym. Pokonała raka i teraz powróciła silniejsza, a to udowadnia na każdym kroku! W dodatku wielokrotnie podkreślała, że nie chce być postrzegana przez pryzmat swojej choroby.

Modelka już po emisji pierwszego odcinka programu podbiła serca internautów, a grono jej fanów wciąż się powiększa. Niektórzy uważają, że ma największe szanse na wejście do finału! Jednak pod ostatnim zdjęciem metamorfozy Anny Markowskiej, zamieszczonym na Instagramie Top Model pojawiła się fala krytyki…

„Masakra, jak dla mnie tragedia po zmianie”, „To zdjęcie podkreśliło jej wszystkie wady. Niskie czoło. Masywna szczęka. Ale bierze wszystkich na litość swoją chorobą”, „Lubiłam ją ale za bardzo ją faworyzują 😐 i niekorzystnie wychodzi na zdjęciach jak do tej pory”, czytamy.

Ale nie brakuje słów wsparcia! „Piękna dziewczyna, z przepięknym ciałem. Jako jedna z nielicznych może reklamować bieliznę i będzie na niej się prezentować A nie wisieć! Dziewczyna już była modelka więc nie możecie jej zarzucić, że dopiero teraz zaczyna”, „Moja ulubienica😍”, „Ania jest cudowną dziewczyną o wspaniałym charakterze”, piszą wielbiciele Anny Markowskiej.

Uważacie, że Ania ma szanse na wygraną? Trzymamy kciuki!   ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.