Czy uczestniczka Top Model ma szansę na światową karierę?

Olga Figaszewska 6 września 2018 19:25

Pokonała nowotwór złośliwy i postanowiła zawalczyć o swoje marzenia. Piękna, naturalna i szczera... Anna Markowska pojawiła się na castingu do siódmej edycji Top Model i zachwyciła jurorów. 26-latka została już okrzyknięta polską Kaią Gerber! Poznaj jej historię.

Polska Kaia Gerber

Anna Markowska rozpoczęła karierę już jako 16 latka. „Wejście w ten świat mody, było dla mnie ogromnym szczęściem. Mogłam pracować od rana do wieczora. Na co dzień nie jestem pewną siebie osobą, ale w momencie, kiedy wychodziłam na wybieg, czułam się jak gwiazda rocka”, wyznała w programie.

Kilka lat później poważnie zachorowała. Lekarze wydali wyrok - nowotwór złośliwy. Jej rodzina przeżywała prawdziwe piekło. Dla Ani to był koniec. Zdarzało się, że cztery miesiące była karmiona przez sondę.  Miała problemy z mówieniem, ponieważ jej język został przyszyty do podniebienia.  Przeszła pięć operacji i dwa przeszczepy. Ma duszę wojownika, nie poddała się i na szczęście dziś już jest zdrowa.

„Znowu chcę żyć, znowu chcę się cieszyć, znowu mam nadzieję, marzenia. To niesamowite uczucie”, mówiła.

Anna Markowska zachwyciła jury swoją urodą, wysportowaną sylwetkę, oliwkową karnacją, ale przede wszystkim osobowością. „Jesteś jedną z najładniejszych dziewczyn, jakie pojawiły się we wszystkich edycjach. Witamy w programie!”, ocenił Marcin Tyszka.  Z kolei Dawid Woliński porównał ją do współczesnej Cindy Crawford. „Jesteś podobna do jej córki”, wtórowała mu Joanna Krupa.

Czy podobnie jak jurorzy, zauważacie podobieństwo między córką Kaią Gerber a Anią Markowską? Sprawdźcie! 

1/4
Anna Markowska, Kaia Gerber
Copyright @ONS, Anna Markowska/Facebook
1/4

Uważasz, że Anna Markowska jest podobna do Kai Gerber?

2/4
Anna Markowska, Kaia Gerber
Copyright @ONS, Anna Markowska/Facebook
2/4

Anna Markowska ma szansę na zrobienie światowej kariery!

3/4
Kaia Gerber, Anna Markowska
Copyright @East News, Facebook/Anna Markowska
3/4

Zachwyciła jury Top Model swoją osobowością, urodą i wysportowaną sylwetką.

4/4
Kaia Gerber, Anna Markowska
Copyright @Instagram Kaia Gerber, Anna Markowska
4/4

Trzymamy kciuki!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.