Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska zmagała się z poważną chorobą! 

„Tego jeszcze nikomu nie mówiłam’’

VIVA! 23 czerwca 2018 11:15
Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy są nierozłączni. Mimo ogromnej popularności i lukratywnych kontraktów oboje zdają sobie sprawę, skąd pochodzą i jak zaczynali swoją karierę. Niechętnie opowiadają o życiu prywatnym, jednak tym razem żona piłkarza zrobiła wyjątek. Jak się okazuje, Ania zmagała się z poważną chorobą!

Choroba Anny Lewandowskiej

Zawsze pięknie ubrana, uśmiechnięta, a do tego niezwykle wysportowana — taki wizerunek Ani od lat jest obecny w mediach. I nikt nie miał zamiaru go zmieniać. Jednak to tylko pozory! Jak donosi serwis naTemat.pl, powołując się na autoryzowaną biografię Roberta Lewandowskiego Nienasycony, w książce pojawił się interesujący fragment, w którym żona piłkarza opowiada o tajemniczej chorobie! Ania zmagała się z nią przez kilkanaście miesięcy.

„To ja chorowałam. Miałam jeden rok w życiu bardzo słaby. Poważna choroba. Zwykle to ja w takich sytuacjach doradzam, zachęcam do walki. A teraz musiałam walczyć sama. I było bardzo trudno tę chorobę pokonać’’, wyznała trenerka.

Na szczęście w trudnych chwilach gwiazda mogła liczyć na swojego męża. „Wtedy Robert powiedział: Ty się, Aniu, nie przejmuj. Ja się twoją chorobą zajmę i cię wyleczymy. Gdy się skończyło, powiedzieliśmy sobie, że jesteśmy o rok życia mądrzejsi i tego nie zmarnujemy.”, kwituje Ania.

Całe szczęście Ania i Robert najtrudniejsze chwile mają już za sobą. 

Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.