Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O NIEJ JEST GŁOŚNO

„Płakałam w życiu z różnych powodów, ze szczęścia też, ale ostatnio ze zmęczenia

Anna Lewandowska szczerze o swoich słabościach i relacjach z mężem

Olga Figaszewska 14 lipca 2019 15:51
Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Mówią, że jest w czepku urodzona. Sama nigdy tak o sobie nie myślała. Do wszystkiego doszła ciężką pracą i wyrzeczeniami. Bez wątpienia osiągnęła ogromny sukces. Anna Lewandowska od lat zmienia życie kobiet, wydaje książki, angażuje się w kolejne projekty, tworzy nowe plany treningowe. Czy wyeliminowała słowo ,,zmęczenie" ze swojego słownika? Jaka jest prywatnie? O co najczęściej kłóci się z Robertem Lewandowskim?

Anna Lewandowska o życiu prywatnym

Czy zdarza jej się płakać? Oczywiście. ,,Płakałam w życiu z różnych powodów, ze szczęścia też, ale ostatnio ze zmęczenia", wyznała w wywiadzie dla Twojego Stylu.  Trenerka podkreśla, że nie można być ciągle w formie mając małe dziecko i firmy. Chciała osobiście pilnować wszystkiego, a to nie jest możliwe. Mąż zawsze przypomina jej o tym, by zwolnić, zadbać o siebie samą. Ona chce robić więcej, lepiej i szybciej.

,,A on mi przypomina, że czasem trzeba się zatrzymać, być tu i teraz, nie pędzić. Uzupełniamy się", dodaje. 

W życiu prywatnym, jak i zawodowym tworzą zgrany duet, team, ale Anna Lewandowska nie ukrywa, że jak w każdej rodzinie i u nich dochodzi do sprzeczek, i nie zawsze jest sielsko.

,,Ale bywa, że się kłócimy, jak to w rodzinie, ja czasem potrafię być zadziorą. Następnego dnia Robert strzela bramkę, jest w dobrym humorze, pyta, czy dam mu buziaka, a ja mówię: ,,Nic nie słyszę". Ale męczymy się, gdy się do siebie nie odzywamy. Zazwyczaj po 15 minutach panuje zgoda", wyznała Ania w najnowszym wywiadzie.

Trenerka zdradziła, jak reaguje na internetowe plotki. Okazuje się, że jest odporna i rozumie, że jej fani chcą wiedzieć, jak żyje i co robi, ale we wszystkim jest granica. ,,Pamiętam moment o mundialu, gdy dostawaliśmy groźby w internecie, które dotyczyły całej naszej rodziny. (...) Zgłosiliśmy dwie sprawy na policji. Przykre jest też nadużywanie naszego wizerunku", wyznała Jackowi Szmidtowi.

Anna Lewandowska zdradziła też, że coraz więcej osób prosi ich o wsparcie finansowe, przekazanie pieniędzy na leczenie. ,,Często przekazujemy z Robertem pieniądze takim ośrodkom albo szpitalom. Nikt o tym nie wie, nie mamy potrzeby opowiadać", dodała. Dlatego zastanawiają się w przyszłości nad stworzeniem fundacji. Na to przyjdzie jeszcze czas. Teraz nie byliby w stanie poświęcić się takiemu projektowi i włożyć w to wiele serca. Sukces zmienił Anię  na lepsze, ale zdaje sobie sprawę, że są cechy nad którymi powinna pracować. 

,,Kiedyś byłam pyskata i uważałam, że tylko ja mam rację. Uczę się słuchać innych, jestem spokojniejsza. Najbardziej zmieniło mnie macierzyństwo. Dzieci zmieniają wszystko", wyznała. Trenerka wie, że brakuje jej cierpliwości, nie rozstaje się z telefonem, który jest jej centrum dowodzenia. ,,Chciałabym też nie przejmować się tym, jak mnie oceniają inni. Bo raz wyglądam lepiej, raz gorzej. Przez to, że brałam leki, mam problem z układem limfatycznym. No i mam cellulit", przyznała szczerze na łamach Twojego Stylu

Jak wyobraża sobie siebie samą za kilkanaście lat? ,,Jestem mamuśką gromadki podchowanych dzieci. Mamy już czas na podróż dookoła świata", dodała.  Teraz również byłaby gotowa zostawić wszystko i pojechać z plecakiem do dżungli. Robert jest równie spontaniczny, chociaż na pierwszy rzut oka nie sprawia takiego wrażenia. 

,,On był głównym wodzirejem naszego ślubu, parodiował Michaela Jacksona. A ostatnio na imprezie z drużyną po Pucharze Niemiec, wziął mikrofon , zaczął śpiewać", skomentowała.  

 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…