Anna i Robert Lewandowscy, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Już wiadomo, gdzie zamieszkają Lewandowscy po zakończeniu kariery Roberta!

Trenerka ujawniła sekret w niemieckim tabloidzie

Sabina Zięba 29 listopada 2019 20:57
Anna i Robert Lewandowscy, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Choć obecnie Robert Lewandowski wraz z reprezentacją Polski awansował na Euro 2020, a w klubie notuje fantastyczne wyniki, zdaje sobie sprawę, że kiedyś jego dobra passa się skończy. W związku z tym planuje, co robić i gdzie się przeprowadzić w wypadku zakończonej kariery. Jego żona w jednym z wywiadów ujawniła, co wtedy zamierzają!

Gdzie przeprowadzą się Lewandowscy?

Wydawało się, że swój najlepszy sezon w karierze Robert Lewandowski rozegrał na przełomie 2016 i 2017 roku, kiedy to z ukochaną spodziewali się pierwszego dziecka. Teraz wszystko wskazuje na to, że obecny może zakończyć z jeszcze lepszym wynikiem niż trzy lata temu.

Cieszący się perfekcyjną formą 31-letni zawodnik, pod koniec sierpnia przedłużył kontrakt z Bayern Monachium do połowy 2023 roku. Będzie miał wówczas niespełna 35 lat, lecz prawdopodobnie nie zakończy jeszcze swojej kariery. Co jednak, gdy już taki moment nadejdzie?

Anna Lewandowska udzieliła wywiadu niemieckiemu magazynowi Bild, w którym uchyliła rąbka tajemnicy i ujawniła, jak będzie wyglądała ich przyszłość. Choć jeszcze kilka lat temu utrzymywała, że chciałaby z mężem zamieszkać w Stanach Zjednoczonych, plany uległy zmianie. Trenerka zdradziła: „Los Angeles lubimy oboje. Ludzie są tam uśmiechnięci oraz otwarci. Na koniec kariery chcielibyśmy jednak wrócić do Polski”.

Spodziewaliście się, że Lewandowscy nie będą chcieli zostać w Niemczech?  

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski, mecz, Polska
Fot. Foto Olimpik/REPORTER

Robert i Anna Lewandowscy z córką Klarą

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.