Jamnik Anna Lewandowska
Fot. AKPA
o tym jest głośno

Anna Lewandowska rusza na… podbój Chin! Ma szansę?

Dobry pomysł na biznes?

Monika Katarzyna Krupska 28 lipca 2018 14:31
Jamnik Anna Lewandowska
Fot. AKPA

Nie tylko zespół Bayer Full swego czasu pragną podbić Chiny. Tym razem we wschodni rynek chce uderzyć Anna Lewandowska. Żona Roberta Lewandowskiego pragnie tam sprzedawać swoje batony. Jak ma zamiar je wypromować?

Anna Lewandowska ma nowy sposób na biznes 

Ania i Robert Lewandowscy mają żyłkę do interesów! Małżeństwo gra razem w reklamach, prowadzi dom mediowy, sprzedaje zdrową żywność, a także między innymi ma centrum treningowo - dietetyczne! Biznes u Lewandowskich, goni kolejny biznes i jak donosi Super Express następny pomysł jest już realizowany. Tym razem chodzi o poszerzenie dystrybucji batów Ani. Trenerka chciałaby, aby mieszkańcy wschodu też mogli kupować jej smakołyki. 

„Obecnie spółka HPBA Group prowadzi rozmowy z potencjalnymi partnerami handlowymi. Planowane wprowadzenie produktu na chiński rynek to III kwartał tego roku. Niestety, produkt nie będzie dostępny w Polsce, gdyż jest przeznaczony na rynki zagraniczne, przede wszystkim: europejski, azjatycki, kraje Bliskiego Wschodu”, komentuje w tabloidzie Jakub Zajdel z agencji H9PR, reprezentującej Lewandowskich.

Batony Ani za granicą ma reklamować Robert! Piłkarz na wschodzie ma więcej fanów, a ci z pewnością z chęcią kupiliby jego produkty. 

Trzymamy kciuki za kolejny biznes! Lubicie batony Ani?  

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?