Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska z córkami w wyjątkowym kadrze. Odtworzyła słynne zdjęcie!

To już świąteczna tradycja...

Redakcja VIVA! 25 grudnia 2020 19:00
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Anna Lewandowska co roku pozuje ze swoją córką Klarą na tle choinki. Tradycyjnego ujęcia nie mogło zabraknąć i podczas tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Żona Roberta Lewandowskiego odtworzyła słynne już zdjęcie, a efekt opublikowała na swoim profilu instagramowym. Tym razem jednak w kadrze zaszła istotna zmiana. 

Anna Lewandowska po raz kolejny odtworzyła słynne zdjęcie na tle choinki

To już czwarty raz, kiedy Anna Lewandowska publikuje zdjęcie ze swoją pociechą na tle choinki. To już świąteczna tradycja. Tegoroczna fotografia jest jednak wyjątkowa. "Każdy rok był wyjątkowy, ale teraz, kiedy są z nami obydwie, miłości nie ma końca", podpisała je gwiazda. Ma oczywiście na myśli swoją drugą córeczkę, która przyszła na świat w maju. To pierwsze święta Bożego Narodzenia malutkiej Laury. Nie mogło zatem zabraknąć jej na tradycyjnym zdjęciu! 

Oto słynne już świąteczne zdjęcie Anny Lewandowskiej, która pozując na tle pięknie ozdobionej choinki, tym razem w objęciach trzyma nie tylko Klarę, ale i Laurę.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.