anna-lewandowska-pokazala-wozek-2-dzieci
Fot. Instagram: @annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska zabrała córeczki na sanki. Wspólne zdjęcie Laury i Klary podbiło serca internautów!

Fani zwrócili na coś uwagę...

Gabriela Czernecka 7 stycznia 2021 14:01
anna-lewandowska-pokazala-wozek-2-dzieci
Fot. Instagram: @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska chętnie dzieli się w sieci fotografiami swoich córeczek. Choć zwykle dodaje takie zdjęcia, na których nie mamy okazji widzieć twarzy dziewczynek, to fotografie i tak podbijają serca internautów. Tym razem nie mogło być inaczej. Na profilu Ani Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie Klary i Laury, które jeżdżą na sankach. Fani zwrócili na coś uwagę…

Zdjęcie Klary i Laury Lewandowskich na sankach

Anna Lewandowska po raz kolejny zachwyciła internautów, publikacją zdjęcia, na którym widzimy jej córeczki. Klara i Laura wybrały się na sanki, a tę wyjątkową chwilę trenerka postanowiła uczcić wspólną fotografią, która właśnie trafiła na jej Instagrama.

Internauci są zauroczeni zdjęciem dziewczynek. W komentarzach pojawiło się mnóstwo ciepłych słów. „Cudowne wspomnienie zapisze się w pamięci. Całusy dla Was”, pisze jeden z fanów. „Ael słodziaki”, komentuje drugi. „Wyjątkowe momenty’”, dodaje trzeci. Część internautów zwróciła jednak uwagę na pewną rzecz, a mianowicie na podobieństwo Klary do mamy. Zobaczcie zdjęcie i oceńcie sami! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.