Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Rodzina Anny i Roberta Lewandowskich wkrótce się powiększy?

Trenerka skomentowała plotki!

Olga Figaszewska 22 grudnia 2020 07:46
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy są szczęśliwymi rodzicami dwóch dziewczynek: trzyletniej Klary i kilkumiesięcznej Laury. Poświęcają swoim pociechom każdą chwilę, a wspólnymi zdjęciami, które publikują w sieci, podbijają serca fanów. Wielbiciele Ani i Roberta Lewandowskich uważnie śledzą ich profile w mediach społecznościowych. Tym razem było podobnie. Dlatego ich uwagę przykuł jeden szczegół i rozpoczęły się spekulacje. Czy rodzina Lewandowskich wkrótce się powiększy? Trenerka odniosła się do tych doniesień w filmie zamieszczonym na InstaStories.

Anna Lewandowska odpowiada na spekulacje

W sobotę Ania Lewandowska kibicowała mężowi podczas meczu Bayernu Monachium z Bayerem Leverkusen. Piłkarz zdobył dwie bramki zapewniając drużynie zwycięstwo. Trenerka opublikowała na InstaStories filmik, na którym widać telewizor i wiszące pod nim ozdoby – świąteczne skarpety z imionami. Napis na jednej z nich zwrócił szczególną uwagę fanów. „Coming soon” (tłum. Wkrótce…) i wywołał falę spekulacji na temat ciąży trenerki.

Anna Lewandowska, Instagram
Fot. Anna Lewandowska InstaStories @annalwandowskabpba, screen za onetsport.pl

Komentarz Ani Lewandowskiej w tej sprawie pojawił się na jej Instastory. Gwiazda wyjaśniła historię świątecznej ozdoby, a tym samym rozwiała wszelkie wątpliwości. Skarpeta z sugestywnym napisem pozostała po ubiegłorocznych świętach, kiedy Ania była w ciąży z Laurą.

„Dostaję dużo pytań odnośnie moich ozdób świątecznych, czyli skarpet. Jest Ania, jest Robert, jest Klara. I jest "coming soon" z zeszłego roku, czyli... Laura!, wyjaśniła.  

Anna Lewandowska
Fot. InstaStory Anny Lewandowskiej @annalewandowskahpba

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.