Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

A jednak?! Mała Klara w najbliższym czasie doczeka się rodzeństwa?  

Słowa Roberta Lewandowskiego nie pozostawiają wątpliwości!

Olga Figaszewska 17 grudnia 2018 06:55
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Niedawno w nowej serii wywiadów z ojcami na blogu Baby by Ann, Robert Lewandowski w rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz zdradził, że marzy o kolejnym dziecku! Czy mała Klara w najbliższym czasie doczeka się rodzeństwa? Jego ostatnia wypowiedź nie pozostawia wątpliwości!

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?! 

„Kiedyś bardzo chciałem mieć chłopca, marzyłem o synu, juniorze. Ale mając taką kochaną córeczkę, zdaję sobie sprawę, że to, co wcześniej myślałem, blaknie w obliczu tego, co mam teraz. Jestem szczęśliwy. Jeśli będziemy mieć drugą córeczkę, będę jeszcze szczęśliwszy i dumny”, wyznał kilka tygodni temu.

Sama Anna Lewandowska ma już dość spekulacji na temat ciąży i powiększenia się ich rodziny. Fani w komentarzach zasypują ją kolejnymi pytaniami. „Nie wierzę w to, co czytam... Czy już naprawdę nie można nosić ani oversize'owych ubrań, czy też poruszać tematu swojego rodzeństwa”, zareagowała na jeden z komentarzy. Uwagę fanów przykuło jedno ze zdjęć z imprezy świątecznej, na której pojawiła się z Robertem.

Jednak ostatnia wypowiedź męża nie pozostawia złudzeń. Kapitan polskiej reprezentacji ma nadzieję, że Klara wkrótce doczeka się rodzeństwa. Kiedy to nastąpi?

„Każdy mężczyzna w pewnym wieku dojrzewa, by mieć dziecko. U mnie to nastąpiło kilka lat temu. Mamy fajną córkę, sprawia nam wiele radości. Mam nadzieję, że rodzina w przyszłości się powiększy, ale na pytanie kiedy trudno jest odpowiedzieć. Tego nie da się zaplanować, ale liczę że się uda”, zdradził Robert Lewandowski w rozmowie ze Stanisławem Wojterą na antenie radia RDC.

Czy to na pewien czas utnie falę spekulacji?  

Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy, VIVA! grudzień 2014 	Anna i Robert Lewandowscy, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.