Olga Figaszewska 26 stycznia 2017 21:15
1/7
Anna Lewandowska
Copyright @ Instagram Anny Lewandowskiej
1/7

Wiosną przyjdzie na świat jej pierwsze dziecko. Szczęśliwym rodzicom dość długo udawało się utrzymać informację o ciąży w tajemnicy. Anna Lewandowska chętnie dzieli się z fanami swoimi zdjęciami na Instagramie i zachwyca formą.

 

Trenerka wygląda kwitnąco, świeżo i co widać po zdjęciach, świetnie się czuje. Widać, że jest szczęśliwa. Ania nie rezygnuje z ćwiczeń i cały czas zwraca dużą uwagę na dietę. Gwiazda zaczęła częściej udostępniać zdjęcia, na których widoczny jest ciążowy brzuszek.

 

Polecamy też:  Tak Anna i Robert Lewandowscy okazują sobie czułość na Instagramie. Już wiosną dołączy do nich córka

 

Ostatnio na Instagramie zamieściła wpis, w którym wypowiedziała się na temat częstszego pokazywania brzucha.

„Co do mojego BRZUCHA - wielu z Was prosi o coraz częstsze pokazywanie go… Kochani czy nie uważacie tak jak ja, że byłoby tego za dużo?Naturalną sprawą jest, że podczas publikowanych jakichkolwiek zdjęć będzie się pojawiał to tu to tam ”. Trenerka zaapelowała do fanów: „Pozwólcie, że mój brzuch pozostawię nie do oceny innym - niech sobie spokojnie rośnie 🙈🙊 - bo czy mały, czy duży, czy wąski, czy szeroki - nie ma to żadnego znaczenia!!!! Korzystajmy ze swoich doświadczeń i wymieniajmy się nimi! 👉🏻✌”. 

 

Polecamy też: Anna Lewandowska ćwiczy w ciąży i zachęca do tego inne mamy

 

Ania dla przyszłych mam

 

Ania nawet nie myśli o rezygnacji z aktywności fizycznej i coraz częściej angażuje się w przygotowywanie projektów dla przyszłych mam. Tym razem swój czas poświęca na nagrywanie sześciu programów treningowych, spójnych ze stanem w jakim się znajduje. Oprócz tego, na blogu Anny Lewandowskiej, mamy znajdą informacje na temat prawidłowej suplementacji w czasie ciąży, propozycje na zdrowe posiłki czy porady dotyczące tego jak wzmocnić mięśnie, stawy czy poprawić równowagę i stabilność systematycznie trenując.


Zobaczcie jak pięknie wygląda w ciąży!

 

Polecamy też: Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN: „Ciąża dodaje skrzydeł i pozytywnej energii. Chcemy przeżyć ją tylko we dwójkę”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.