Olga Figaszewska 26 stycznia 2017 21:15
1/7
Anna Lewandowska
Copyright @ Instagram Anny Lewandowskiej
1/7

Wiosną przyjdzie na świat jej pierwsze dziecko. Szczęśliwym rodzicom dość długo udawało się utrzymać informację o ciąży w tajemnicy. Anna Lewandowska chętnie dzieli się z fanami swoimi zdjęciami na Instagramie i zachwyca formą.

 

Trenerka wygląda kwitnąco, świeżo i co widać po zdjęciach, świetnie się czuje. Widać, że jest szczęśliwa. Ania nie rezygnuje z ćwiczeń i cały czas zwraca dużą uwagę na dietę. Gwiazda zaczęła częściej udostępniać zdjęcia, na których widoczny jest ciążowy brzuszek.

 

Polecamy też:  Tak Anna i Robert Lewandowscy okazują sobie czułość na Instagramie. Już wiosną dołączy do nich córka

 

Ostatnio na Instagramie zamieściła wpis, w którym wypowiedziała się na temat częstszego pokazywania brzucha.

„Co do mojego BRZUCHA - wielu z Was prosi o coraz częstsze pokazywanie go… Kochani czy nie uważacie tak jak ja, że byłoby tego za dużo?Naturalną sprawą jest, że podczas publikowanych jakichkolwiek zdjęć będzie się pojawiał to tu to tam ”. Trenerka zaapelowała do fanów: „Pozwólcie, że mój brzuch pozostawię nie do oceny innym - niech sobie spokojnie rośnie 🙈🙊 - bo czy mały, czy duży, czy wąski, czy szeroki - nie ma to żadnego znaczenia!!!! Korzystajmy ze swoich doświadczeń i wymieniajmy się nimi! 👉🏻✌”. 

 

Polecamy też: Anna Lewandowska ćwiczy w ciąży i zachęca do tego inne mamy

 

Ania dla przyszłych mam

 

Ania nawet nie myśli o rezygnacji z aktywności fizycznej i coraz częściej angażuje się w przygotowywanie projektów dla przyszłych mam. Tym razem swój czas poświęca na nagrywanie sześciu programów treningowych, spójnych ze stanem w jakim się znajduje. Oprócz tego, na blogu Anny Lewandowskiej, mamy znajdą informacje na temat prawidłowej suplementacji w czasie ciąży, propozycje na zdrowe posiłki czy porady dotyczące tego jak wzmocnić mięśnie, stawy czy poprawić równowagę i stabilność systematycznie trenując.


Zobaczcie jak pięknie wygląda w ciąży!

 

Polecamy też: Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN: „Ciąża dodaje skrzydeł i pozytywnej energii. Chcemy przeżyć ją tylko we dwójkę”

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.