Anna Lewandowska, VIVA! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
z życia gwiazd

Anna Lewandowska też ma kompleksy? Zobaczcie, jak sobie z nimi radzi!

Sprytny sposób?

VIVA! 12 września 2018 07:27
Anna Lewandowska, VIVA! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ania Lewandowska zdecydowanie może pochwalić się jedną z lepszych figur w polskim show-biznesie. Trenerka choć w ubiegłym roku urodziła dziecko, to do formy wróciła już po kilku tygodniach. Według internautów żona Roberta Lewandowskiego ma jednak podobno jeden „mały” kompleks. Ale czy jest on prawdą?

Czy Ania Lewandowska ma kompleksy?

Fani trenerki pod najnowszymi zdjęciami wytknęli jej, że nie potrafi stać! Dokładnie to, chodzi o pozy, jakie do zdjęć przybiera Ania. 30-latka często staje na palcach, co nie podoba się jej obserwującym. „Co jest, że często robi Pani zdjęcia na palcach. Nauka chodzenia czy co?”, A dlaczego zawsze na paluszkach pani stoi?”, dopytują się internauci pod najnowszymi zdjęciami. 

Niepotrzebną dyskusję postanowił ukrócić kolejny z fanów. Odpowiedział, że Ania staje na palcach, ponieważ wtedy nogi wydają się dłuższe. „Bywa, że osoby poniżej 170 cm wzrostu mają „kompleks, czego nie rozumiem. Zazdroszczę im bo mogą nosić wszelkiej wysokości szpilki”, czytamy na Instagramie. 

Trenerka ma 168 cm wzrostu. Analizując jej zdjęcia nie zawsze stoi na palcach, jednak według fanów robi to „za często”. Myślcie, że Ania zaprzestanie teraz wykonywaniu takich póz?  

 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.