Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Spektakularna metamorfoza Anny Lewandowskiej! Trenerka pokazała archiwalne zdjęcia!

Jak wyglądała prawie dziesięć lat temu?

Olga Figaszewska 24 października 2019 14:11
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Od kilku dni po sieci krążą zdjęcia gwiazd, które dzielą się z fanami efektem swoich metamorfoz. Wszystko dzięki Katarzynie Zielińskiej, która zapoczątkowała kolejny instagramowy challenge dla odważnych. Jako pierwsze zareagowała Weronika Rosati, Kayah, Agata Młynarska, Bogna Sworowska, a także Marta Żmuda Trzebiatowska. Teraz wyzwanie #ZielinaChallenge podjęła... Anna Lewandowska!

Anna Lewandowska na zdjęciach sprzed lat: #zielinachallenge

Kasia Zielińska nie po raz pierwszy udowadnia, ze ma do siebie ogromny dystans! W sieci często zamieszcza fotografie, na których prezentuje swoją przemianę. Pod najnowszym urodowym zdjęciem rzuciła wyzwanie innym koleżankom i kolegom z show-biznesu.

„Rzucam wyzwanie. Kto mnie przebije? Kto ma odwagę? Challenge nie tylko dla koleżanek i kolegów z szołbizu😜 Wrzucajcie i oznaczajcie #zielinachallenge Czuję, że będzie na co popatrzeć🙈🙊🙉 Zdjęcia teraz i 10 lat temu”, napisała gwiazda.

Na odzew nie trzeba było długo czekać. Co ciekawe, tym razem w wyzwaniu wzięła udział Anna Lewandowska. Na InstaStories trenerka zamieściła zdjęcie sprzed prawie dziesięciu lat i to wykonane całkiem niedawno.

„No uwielbiam… oba zdjęcia. Ps. Jedno jest pewne - od zawsze minimalny make up”, napisała rozbawiona.
„Kaśka specjalnie for u <3”, dodała.

Anna Lewandowska, metamorfoza Anny Lewandowskiej
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Metamorfoza Anny Lewandowskiej

Zanim rozpoczęła karierę, przeszła spektakularną metamorfozę. Największą zmianę w wizerunku widać na przestrzeni 2011 roku. Trenerka zmieniła styl i fryzurę. W wywiadzie dla VIVY! wyznała, że jest ambitną perfekcjonistką i twardą sportsmenką. Ale czasem lubi też pokazać się od innej strony - delikatnej i kobiecej.

„Owszem, obcasy i sukienki też lubię. Ale nie lubię słodkich różowych tiuli, zawsze muszę mieć pazur. Nie skupiam się na ciuchach, nie chodzę zbyt często na zakupy. Jak czegoś potrzebuję, zamawiam w Internecie. Nie marnuję na to dużo czasu i nie korzystam z pomocy stylistki. Lubię też rzeczy polskich projektantów, na przykład La Manię Joanny Przetakiewicz, a także prostą elegancję Victorii Beckham”, mówiła w 2015 w rozmowie z Katarzyną Sielicką.

Anna Lewandowska w blondzie
Fot. VIVA!

Tutaj Anna Lewandowska na zdjęciu z 2007/2008 roku i na zdjęciu z VIVY! z 2014 roku.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.